Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Ювілей ансамблю "Рівненські козаки"

Переглядів: 517

У велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці культурно-мистецьке життя Мурованокуриловеччини поповнилося видатною, знаковою подією. В день українського козацтва в с. Рівне відбувся ювілейний вечір, присвячений 50-річчю від часу створення народного аматорського вокального чоловічого ансамблю «Рівненські козаки».

Ансамбль з перших днів свого творчого існування став яскравим, самобутнім явищем, пропагандистом кращих зразків народної української пісні, саме народної пісні, тієї, що передавалася з покоління в покоління як святий, неоціненний народний скарб. І ось так, непомітно, але яскраво і звитяжно, промайнули 50 років. Відсвяткувати свій ювілей колектив вирішив, організувавши творчий вечір, подарувавши своєму селу та всім присутнім гостям заходу пісні, якими  славиться колектив.

На заході були присутні: провідний методист обласного центру народної творчості Ніні Іванівна Джус та начальник відділу культури і туризму Мурованокуриловецької РДА Валентина Миколаївна Веклюк. Вони привітали учасників колективу та усіх присутніх зі святом та побажали їм успіхів і натхнення, високих творчих досягнень. « повернутися до списку новин