Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Андрій Гижко відвідав Мурованокуриловецький район

Переглядів: 492

4 березня з робочою поїздкою у районі побував перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. 
Він оглянув будівництво восьмиквартирного будинку у Мурованих Курилівцях, який у цьому році буде введено в експлуатацію. Разом з головою районної державної адміністрації Сергієм Ладаном, Андрій Гижко взяв участь в урочистому відкритті нового ринку “Наш край”, який має забезпечувати жителів  району якісними продовольчими та продуктовими товарами.

Перший заступник голови ОДА наголосив, що ця подія – це, в першу чергу, створення нових робочих місць та потужний стимул для економічного розвитку краю. Разом з приватним підприємцем Віктором Бринзюком, який опікувався будівництвом ринку, було перерізано символічну стрічку. Після цього присутні оглянули, які умови було створено для торгівлі на згаданому об’єкті. 
Під час свого візиту Андрій Гижко ознайомився з роботою центру надання адміністративних послуг, побував у місцевих податківців та у районному військовому комісаріаті. 

Досить цікавим було ознайомлення з роботою санаторної школи-інтернату, про яку розповів директор Олександр Стозуб. Під час зустрічі з колективом навчального закладу, посадовець привітав жінок з Міжнародним жіночим днем 8 Березня.

 « повернутися до списку новин