Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині продовжується активна робота з удосконалення системи роздільного збору твердих побутових відходів

Переглядів: 420

 

 

За інформацією Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, в Тростянецькому і Хмільницькому районах за фінансової підтримки  обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, завершено реалізацію заходів, які передбачали придбання техніки для удосконалення системи транспортування твердих побутових відходів на території Ободівської сільської територіальної громади та 5-ти населених пунктів Уланівської сільської ради (села Уланів, Воронівці, Пагурці, Тараски, Чепелі).

Заходи спрямовані на збереження навколишнього природного середовища та здоров’я населення, покращення екологічної ситуації в населених пунктах.

На придбання сміттєзбиральної машини для потреб територіальної громади с. Ободівки  Тростянецького району з обласного екологічного фонду виділено 1100,0 тис. грн. при співфінансуванні з сільського бюджету коштів у сумі 244,5 тис. грн.

В результаті реалізації зазначеного природоохоронного заходу зменшиться кількість несортованих побутових відходів, удосконалиться система роздільного збору твердих побутових відходів безпосередньо з джерел їх виникнення.

Екскаватор - будьдозер для Уланівської сільської ради Хмільницького району також придбано за рахунок коштів обласного екологічного фонду у сумі    652,5 тис. грн. при співфінансуванні з сільського бюджету коштів у сумі      277,5 тис. грн.

За рахунок здійснення даного заходу буде ліквідовано п’ять стихійних сміттєзвалищ та облаштовано один полігон твердих побутових відходів  на території населених пунктів Уланівської сільської ради.

Реалізація заходів поширюється на 3,5 тис. населення Ободівської територіальної громади та 4,6 тис. мешканців Уланівської сільської ради.« повернутися до списку новин