Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відшкодування витрат на установку індивідуального доїння

Переглядів: 498

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє, що згідно наказу Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації №17 від 02.03.2016  утворено комісію для визначення переліку фізичних осіб, які мають право  на часткове відшкодування витрат на установку індивідуального доїння або холодильну установку для зберігання і охолодження молока та затверджено Положення про неї.

Згідно  Порядку використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установки індивідуального доїння або холодильну установку для зберігання і охолодження молока, затвердженого рішенням 4 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 11.02.2016 № 40, розпочато часткове відшкодування витрат за закуплену в поточному році установку індивідуального доїння або холодильну установку вітчизняного виробництва.

Документи подаються фізичними особами, які утримують  3 і більше корів молочного напряму продуктивності згідно Порядку щомісяця до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня поточного року до Департаменту агропромрозвитку облдержадміністрації за адресою м. Вінниця, вул. Соборна 15 а (к.211).   « повернутися до списку новин