Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій ознайомив голів райдержадміністрацій та районних рад Вінниччини з господарським потенціалом Іллінецького району

Переглядів: 461

У рамках виїзної колегії обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно з очільниками районів Вінниччини ознайомився з роботою окремих закладів соціальної інфраструктури та підприємств Іллінецького району. 
Учасники зібрання, зокрема, відвідали Іллінецький державний аграрний коледж, де оглянули матеріально-технічне оснащення закладу та ознайомились з організацією біовиробництва, що впроваджується на базі ВНЗ у рамках українсько-швейцарського проекту. 
«Це не звичайний навчальний заклад. Це той заклад, який генерує науку, готує висококваліфікованих спеціалістів, займається серйозними науковими розробками, зокрема у питаннях органічного землеробства. Для Вінницької області як найбільш потужного аграрного регіону це дуже важливо, - прокоментував візит до ВНЗ голова облдержадміністрації Валерій Коровій. - Випускники таких коледжів формують основу аграрного бізнесу в області, і зрозуміло, що ми будемо підтримувати розвиток таких закладів».
Ще одним об’єктом відвідин учасників колегії стало одне з найбільших підприємств району, що спеціалізується на виробництві високоякісних молочних продуктів – ТОВ «Люстдорф». Потужність підприємства становить сьогодні 400 тонн молока на добу, асортимент продукції нараховує понад 60 найменувань, а її якість підтверджена міжнародними сертифікатами ІSO, НАССР. 
«Україна сьогодні надзвичайно швидкими темпами рухається до нових умов співпраці з європейськими країнами. ТОВ «Люстдорф» одне з перших отримало сертифікат на продаж продукції до Європейського Союзу. Причому підприємство повинно гарантувати якість молока від виробництва, транспортування до його переробки та поставки до споживача», - відзначив керівник Вінниччини Валерій Коровій.
Він також наголосив, що держава не купує молоко і не регулює ціну на нього. 
«Ціна формується шляхом попиту і пропозиції. І саме конкуренція, побудова таких ефективних виробництв, які можуть продавати свою продукцію на зовнішніх та внутрішніх ринках, дозволить закуповувати молоко за високими цінами», - підкреслив Валерій Коровій.
У рамках об’їзду учасники зібрання ознайомились також з роботою Іллінецького центру надання адміністративних послуг та громадської приймальні районного управління праці та соціального захисту населення. 
Із зоною очікування, електронною чергою, камерами відеоспостереження ЦНАП надає сьогодні мешканцям району 53 види адміністративних послуг, причому на кожну послугу розроблені інформаційні та технологічні картки, які, у разі внесення змін до діючого законодавства, оперативно оновлюються. 
Саме такий формат роботи з населенням, переконаний очільник регіону Валерій Коровій, повинен бути пріоритетним для органів виконавчої влади на місцях. 
«Сьогодні робота райдержадміністрацій трансформується, поступово відкидаючи рудименти, які ми отримали від командно- адміністративної системи управління. І те, що ми бачимо сьогодні в структурі формування ЦНАПів, – величезний крок вперед. Адже відбувається суттєва зміна в системі роботи адміністрації, коли органи влади починають надавати послуги, а не керувати», - наголосив керівник ОДА.
На завершення очільники районів навідалися до Іллінецької міської ради, де ознайомились із проведеною міською владою роботою щодо об’єднання громад. Так, 31 травня 2016 року тут утворена Іллінецька міська об’єднана територіальна громада, до якої, окрім міста, увійшло ще 7 сільських громад району, і вже восени поточного року відбудуться вибори голови новоствореної 
громади.« повернутися до списку новин