Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Спортивне свято у райцентрі

Переглядів: 512

6  березня  в районній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулась особиста першість району з настільного тенісу. В змаганнях взяли участь 18  кращих спортсменів району.  Після жеребкування учасників було розділено на чотири групи. Ті, хто зайняв  у своїх групах перше та друге місця,  виходили у фінальну частину змагань.

В фіналі змагалось вісім учасників,  які грали за коловою системою. Між фіналістами точилась запекла боротьба. Третє місце здобув досвідчений тенісист Мазний Михайло. Друге місце зайняв Кремінник Богдан з села Галайківці. Непереможеним став Юрій Паталай,  який здолав усіх суперників і зайняв перше місце. Приємні враження своєю грою залишили наймолодші тенісисти 12-річний Паталай Ярослав та 13-річний Дяк Сергій, який у груповому етапі зайняв перше місце, а у фінальній частині став п’ятим.

Також хочеться відмітити головного суддю змагань Гладкого Михайла. Він організував навколо себе групу спортсменів , які регулярно займаються настільним тенісом. Депутат районної ради та підприємець Каплунський  Олександр придбав медалі та подарунки переможцям змагань. Депутат  і сам взяв активну участь у районних змаганнях і кожного року захищає честь району на обласних змаганнях серед сільських територіальних громад.« повернутися до списку новин