Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Великодній вернісаж

Переглядів: 460

Великодній вернісаж

Напередодні Пасхальних свят 28 квітня 2016 року в районному будинку культури відбувся Великодній вернісаж. Відкрила його начальник відділу     культури і туризму  В.М. Веклюк. Вона розповіла  про історію та  традиції святкування Великодня. З наступаючими Пасхальними святами всіх присутніх привітав  заступник голови райдержадміністрації Козачишен В.П.

Пізнавальним і корисним дійством  для його учасників став майстер- клас ««Писанка- священний оберіг українців», в якому прийняли участь  писанкарки Погребняк Н.М. з села Жван, яка розповіла про  особливості і традиції написання писанок в її  рідному селі, а також  Веклюк В,М. , Семенюк Т.О., Мельник М.Ю. - з Мурованих Куриловець. Всіх бажаючих вони навчали  мистецтву написання писанок.

Яскраво і захоплююче проходив  ярмарок – продаж Великодніх композицій «Сюрприз до Великодня». Розмаїття  пасхальних сувенірів приваблювало відвідувачів ярмарки, які з великим бажанням придбали  їх для себе.

Центральною районною бібліотекою були підготовлені святкові буклети з вітаннями до Великодня. В них також знайшли  місце корисні поради, як зібрати Великодній кошик,  а також цікава інформація  про значення символів і кольорів при написанні писанки.

Бібліотекою також було  проведено художньо-пізнавальну годину «Світла радість Великодня» яка була  яскравим  продовженням Великоднього вернісажу.« повернутися до списку новин