Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На захисті прав дітей

Переглядів: 444

Комісією у складі начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Ігоря Остаповича, головного спеціаліста служби у справах дітей Наталії Мельник, директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Василя Чорпіти було здійснено виїзд та обстежено матеріально-побутові умови проживання дітей у прийомній сім’ї Віктора та Людмили Бойко (с. Дружба) та потенційної прийомної матері, яка виявила бажання взяти на виховання 2 неповнолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування. Обстежено сім’ї, які перебувають на контролі служби та районного центру, у зв’язку з неналежним виконанням своїх батьківських обов’язків по відношенні до малолітніх дітей (с. Дружба).

Також комісією спільно з головою Рівненської сільської ради Надією Чуплаковою та фахівцем соціальної роботи Людмилою Фунчак, було обстежено багатодітну сім’ю (с. Нишівці), в якій виховується5 дітей, батьки створили гарні умови належним чином забезпечують усім необхідним длягармонійного розвитку дітей. Обстежено сім’ї, в яких батьки неналежно виконують свої батьківські обов’язки с. Рівне та с. Нишівці. З батьками проведено бесіди щодо належного забезпечення дітей для їх гармонійного фізичного та психологічного розвитку.

За результатами обстежень матеріально-побутових умов проживання дітей, було складено акти обстежень. Під час об’їзду проведено профілактичну роботу по недопущенню вчинення домашнього насильства.

 « повернутися до списку новин