Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Засідання колегії райдержадміністрації

Переглядів: 579

Засідання колегії райдержадміністрації

     В залі районного Будинку культури відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної державної адміністрації Ладана С.В., заступника голови райдержадміністрації Козачишеного В.П., керівника апарату райдержадміністрації Пастуха О.Б., голів територіальних громад району, членів районної робочої групи з організації весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Провів колегію голова райдержадміністрації Сергій Ладан. 

На порядок денний виносились наступні питання:

1. Про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11.03.2016 р. № 641 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області». Доповідав заступник начальника управління економіки – начальник відділу житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури райдержадміністрації Базишен В.Д.

З даного питання виступили: Вищеольчедаївський сільський голова Квятковська Т.В. та спеціаліст II категорії – землевпорядник Роздолівської сільської ради Мельник О.В.

2. Про стан виконання бюджету району за 4 місяці 2016 року. Доповідала  начальник фінансового управління райдержадміністрації Власова Г.М.

3. Про використання водних об’єктів (ставків) на території Мурованокуриловецького району. Доповідала начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Озерянська С.І.

    Заслухавши та обговоривши порядок денний, головою районної державної адміністрації по кожному питанню було дано ряд доручень.

    

 « повернутися до списку новин