Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій провів робочу зустріч з головою Державної регуляторної служби України Ксенією Ляпіною

Переглядів: 334

 

1 листопада, в рамках робочого візиту, до Вінницької області прибула голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, де в приміщенні облдержадміністрації зустрілась з головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм, першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком та директором Департаменту міжнародного співробітницвта та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережко.

В ході зустрічі голова облдержадміністрації Валерій Коровій коротко ознайомив очільницю відомства з економічним потенціалом регіону, акцентувавши увагу на знакових інвестиційних проектах, які реалізуються нині в області.

«Вінниччина – потужна аграрна область, 65 % доданої вартості  продукується саме в галузі АПК. Нам вдалося створити умови по залученню інвестицій в цей сектор економіки та сформувати конкурентне середовище, яке істотно підвищило економічну ефективність суб’єктів бізнесу в аграрній сфері, - повідомив Валерій Коровій. – Водночас ми дуже серйозно працюємо над створенням умов по залученню інвестицій для диверсифікації нашої економіки: хочемо істотно збільшити частку переробної промисловості, зокрема машинобудування, що забезпечило б регіону можливість сталого розвитку».

Очільник області також зауважив, що на території області успішно функціонує низка підприємств з іноземним капіталом: американським, польським, австрійським. Тож Вінниччина, за його переконанням, має великий потенціал для подальшого розвитку.

Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна в свою чергу зазначила, що перше місце Вінницької області в рейтингу «Щорічна оцінка ділового клімату» Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» засвідчила, що підприємці дуже позитивно оцінили поточний стан ділового середовища в регіоні.

Також сторони обговорили питання вільного доступу до водних ресурсів та захисту прав на їх оренду.

Крім того, під час зустрічі було обговорено питання видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Вінницької області, оскільки, на разі в області склалась ситуація, коли в ході надання дозволів було виявлено ряд проблемних питань. Зокрема, типовими правилами розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Вінницької області чітко не визначено підстави набуття права користування місцем розташування рекламного засобу.

По завершенню зустрічі голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна взяла участь у форумі «Марафон можливостей для бізнесу у Вінниці», організованим спільно Офісом ефективного регулювання та Вінницькою міською радою.« повернутися до списку новин