Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінницькі патрульні отримали 10 нових позашляховиків

Переглядів: 272

 

 

Сьогодні, 5 лютого, дільничним інспекторам Вінниці вручили ключі від 10 нових автомобілів  «Renault Duster», які придбали за рахунок коштів міського бюджету. Загальна вартість склала  4 мільйони гривень. Поповнення службового автопарку дозволить оперативніше реагувати на звернення та повідомлення громадян, надавати допомогу людям, здійснювати профілактику вуличної злочинності.

Вручення ключів від нових авто відбулось за участю  голови облдержадміністрації Валерія Корові та Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області генерала поліції третього рангу Юрія Педоса, автомобілі обслуговуватимуть м. Вінницю, яку умовно поділили на десять квадратів, врахувавши навантаження на поліцейських з огляду на кількість вчинення там кримінальних та адміністративних правопорушень.

Кожен квадрат патрулюватиме службовий автомобіль з двома поліцейськими, серед яких - дільничні офіцери поліції та поліцейські відділу превенції. Їх головне завдання – профілактична діяльність, недопущення вчинення правопорушень на території обслуговування, надання допомоги людям. Крім того, екіпажі будуть задіюватися у разі вчинення резонансних правопорушень, введення плану «Перехват» по затриманню злочинців.

Очільник області Валерій Коровій зазначив, що фінансова підтримка поліції у придбанні службових автомобілів – це логічне продовження співпраці влади та поліції в регіоні, спрямованої на забезпечення безпеки людей в регіоні, повернення довіри громадян до поліції. Валерій Коровій побажав успіхів поліцейським у повсякденній службі.

В свою чергу міський голова Сергій Моргунов, пообіцяв і в подальшому фінансову підтримку вінницької поліції в матеріально-технічному забезпеченні для реалізації спільної мети - аби вінничани почувалися безпечно у своєму місті.« повернутися до списку новин