Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Переглядів: 364

     

   25 вересня 2017 року начальник Мурованокуриловецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Могилів-Подільського об’єднаного управління ПФУ Світлана Шалева провела зустріч з трудовим колективом управління регіонального розвитку Мурованокуриловецької РДА.

         На зустрічі були обговорені основні положення проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”. Працівники дізналися про основні аспекти пенсійного реформування, осучаснення пенсій, призначених до 1 жовтня 2017 року, умови призначення пенсій з 01.01.2018, виплату та перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, новий механізм індексації пенсійних виплат після здійснення осучаснення, ліквідацію спеціальних пенсійних режимів та інші.

          Доповідач роз'яснила переваги легальної зайнятості, ризики отримання заробітної плати у “конвертах” та наголосила на необхідності офіційного працевлаштування селян у фермерських господарствах. Присутні ознайомилися з перевагами реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу персоніфіковано отримати інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески.

 « повернутися до списку новин