Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Готовність країни до опалювального сезону обговорено на селекторній нараді представників регіонів України з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

Переглядів: 469

 

 

Сьогодні, під керівництвом заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка відбулась селекторна нарада з питань підготовки житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу, об’єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період та виконання планів заходів з підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років.

До участі у нараді долучились заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник та директор Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури облдержадміністрації  Сергія Волкова.

Розпочинаючи нараду, Едуард Кругляк зазначив: «На сьогоднішній день, з технічної точки зору, я не бачу проблем і труднощів у підготовці до початку опалювального сезону. Хотів би звернути увагу на те, що вже час розпочинати заповнювати теплові мережі, аби до 15 вересня вони були повністю готові до подачі тепла на випадок різкого похолодання».

В ході проведення наради учасники заслухали доповіді директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Віктора Токаренка, який детально проінформував відносно стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до опалювального сезону 2017-2018 років.

Також, щодо виконання планів заходів з підготовки енергетичних об’єктів до зимового опалювального періоду учасників наради проінформував  заступник директора з енергетичного нагляду – заступник Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду Роман Боднар.

Щодо стану фінансово-економічного забезпечення присутніх проінформувала директор Департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталя Хоцянівська.

По завершенню селекторної наради Василь Броварник наголосив «Всім бюджетним установам необхідно звернути увагу на отримання актів готовності, про що наголосили в Державному енергетичному нагляді. Окрім того, до 1 жовтня всі системи централізованого опалення області мають знаходитись під тиском, аби в будь-який момент можна було їх запустити. Також, хочу зазначити, що в цілому область підгодовувалась до опалювального сезону. Але на 15 вересня ми маємо вийти вже на показник у 100%. Також, важливим є питання оснащення приладами обліку теплової енергії багатоквартирних будинків. І на кінець поточного року необхідно вийти на показник 96-98% виконання».« повернутися до списку новин