Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Колегія облдержадміністрації підбила підсумки 2016 року - найбільш економічно вдалого для Вінниччини за роки незалежності

Переглядів: 498

В приміщенні облдержадміністрації відбулось засідання колегії ОДА «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік» під головуванням Валерія Коровія.
В засіданні взяли участь: члени колегії облдержадміністрації, керівники силових структур області, голови райдержадміністрацій, голови районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники обласних департаментів, управлінь, установ та організацій, голови постійних комісій обласної ради, позаштатні радники голови облдержадміністрації, представники ЗМІ.
Перед початком колегії всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про героїв, загиблих у боях під Авдіївкою.
Розпочалось засідання колегії ОДА із вручення державних нагород кращим представникам Вінниччини до Дня Соборності України. Нагороди вручали: голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, вінницький міський голова Сергій Моргунов та в.о. голови обласної Ради Людмила Щербаківська.
Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік інформував голова ОДА Валерій Коровій.
Очільник області зазначив, що 2016 рік був найбільш ефективним та успішним для області за всі роки незалежності.
« Для нас базовою є «Стратегія регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року, прийнята сесією обласної Ради, тож ми рухаємося в напрямку шести пріоритетів, визначених цією програмою», - підкреслив Валерій Коровій.
Далі керівник Вінниччини детально зупинився на досягненнях області у всіх пріоритетних напрямках розвитку.
«Першим пріоритетом є забезпечення безпеки життєдіяльності населення області,- зазначив він. - На сьогоднішній день це є дуже змістовне поняття, яке торкається широкого кола питань, особливо враховуючи серйозні виклики, які постали перед українською державністю». 
Далі голова ОДА зробив акцент на питаннях зміцнення матеріально-технічної бази військових формувань Вінниччини та правоохоронних органів. Окремо зупинився на успіхах бюджетної децентралізації як однієї з найбільш успішних реформ. Відмітив голова ОДА досягнення аграрного бізнесу Вінниччини , що є «локомотивом для її економічного зростання». Значними назвав Валерій Коровій успіхи області у сфері надання адмінпослуг через ЦНАПи. Адже за кількістю наданих послуг Вінниччина займає І місце по Україні. Тримає першість наша область і в будівельній галузі (за індексом будівельної продукції, тобто зростання вкладень у будівельну галузь, за 2016 рік Вінницька область зайняла 1 місце серед областей України ).
У своїй доповіді Валерій Коровій зупинився на позитивних змінах у галузі освіти і культури Вінниччини, особливо наголосивши на збільшенні заробітних плат учителям, які вже за січень отримали виплати за новою тарифною сіткою із суттєвим збільшенням.
На завершення колегії голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій підвів підсумки засідання колегії та побажав усім присутнім подальшої плідної праці.
Повна версія презентації голови ОДА.

 

 

 

 « повернутися до списку новин