Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ПРИСВЯТИЛИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Переглядів: 519

На стадіоні «Колос» в Мурованих Курилівцях відбулися змагання з малого футболу серед колективів фізкультури, присвячені 25-й річниці Незалежності України. В змаганнях взяли участь вісім команд району. Згідно жеребкування команди були розподілені на дві групи. Група А: Галайківці, Котюжани, Наддністрянське, «Держслужбовець». Група Б: Рівне, Михайлівці, Вербовець, РДЮСШ.

Змагання в групах відбувались за коловою системою. Переможці групового етапу змагались між собою за перше місце, а команди, які в групах посіли другу сходинку -  за третє місце. В групі А перше місце зайняла команда «Держслужбовець», друге місце - Котюжани. В групі Б перше місце - Вербовець, друге – Рівне. В матчі за третє місце зустрілися команди Рівного та Котюжан. Кращу гру показала молода амбітна команда Котюжан, яка отримала перемогу з рахунком 3:1. У фінальному поєдинку зійшлись Вербовець та команда «Держслужбовець». Впевнену перемогу отримала команда «Держслужбовець» - 4:1.

Кращими гравцями в своїх командах суддівською колегією було визнано: Лаврик Ю. – Котюжани, Каплунський Я. – Вербовець, Колісніченко В. та Третяк І. - «Держслужбовець». Кращих гравців та команди, які зайняли друге і третє місця, було відзначено грамотами, а команда-переможець нагороджена кубком та грамотою.

 « повернутися до списку новин