Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Роботу органів Пенсійного Фонду Вінниччині підсумували на черговому засіданні виїзної колегії

Переглядів: 343

 

 

Сьогодні, 25 жовтня, відбулось виїзне засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, яке відбулось на базі Іллінецького об’єднаного управління. Участь у засіданні взяв заступник голови – директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Основні питання, які розглядались на колегії стосувались підведення підсумків роботу органів Фонду області за 9 місяців поточного року, а також результатів впровадження пенсійної реформи, питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення, ефективності обслуговування громадян за принципом екстериторіальності.

В роботі колегії взяли участь представники органів Держпраці області та виконавчої влади Іллінецького району.

Ігор Івасюк ознайомив присутніх з основними положеннями медичної, освітньої та пенсійної реформи Уряду, наголосивши при цьому не тільки на важливості їх прийняття, а й на їх імплементації. «Прийняття пенсійної реформи на сьогодні мотивує нашу молодь думати про майбутнє вже сьогодні. І насамперед це стосується питання легалізації праці».

Ігорь Івасюк  подякував працівникам Пенсійного Фонду області   за фаховість, професіоналізм та кропітку роботу, що дало гарний страт впровадженню нової пенсійної реформи.

У свою чергу,  начальник Головного управління Пенсійного Фонду України у Вінницькій області Олена Корчака зазначила: «Органами Фонду продовжується робота, спрямована на виявлення фактів тіньової зайнятості, підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині нарахування та виплати мінімальної заробітної плати та забезпечується ефективна співпраця з органами Держпраці,Фіскальної служби України та соціальними партнерами. По області відслідковується позитивна динаміка в зростанні кількості застрахованих осіб - найманих працівників. Станом на 01.10.2017 року їх кількість  з початку року зросла на 8,6 тисяч, або 2,7 % і загальна кількість становить 320,8 тис осіб».

В результаті заходів, спрямованих на детінізацію трудових відносин, легалізовано 6,4 тис. робочих місць та додатково залучено 11 млн грн  єдиного соціального внеску.

У своєму виступі заступник голови – директор Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністраціїІгор Івасюк подякував пенсійникам області за швидку імплементацію пенсійної реформи у життя.« повернутися до списку новин