Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Працевлаштування безробітних – це першочергове завдання для Уряду

Переглядів: 371

 

 

Сьогодні, 28 грудня, в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА в он-лайн режимі відбулась чергова  експертна зустріч з питань обговорення законопроекту «Про активізацію пошуку роботи безробітних та шукачів роботи».

Зустріч відбулась під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики України Ольги Крентовської. Представник Уряду зазначила, що прийняття проекту Закону України «Про активізацію пошуку роботи безробітних та шукачів роботи» дасть змогу забезпечити більш гнучке регулювання ринку праці, підвищить зацікавленість роботодавців та безробітних у послугах державної служби зайнятості, принципово змінить підходи її роботи по відношенню до шукачів роботи, дозволить підвищити рівень працевлаштування безробітних та посилить соціальний діалог у процесі регулювання ринку праці. Позитивним результатом стане зниження рівня безробіття приблизно на 1 в.п. порівняно з поточним показником.

Студію Вінницької області представили заступник директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва, заступник директора Вінницького обласного центру зайнятості Вадим Дерун, директор Правобережного районного центру зайнятості м. Вінниці Світлана Кривенко, провідний юрисконсульт Лівобережного міжрайонного центру зайнятості        м. Вінниці Олександр Качурішин.

Заслухавши присутніх у центральній студії та студій з регіонів, від Вінниччини озвучила пропозиції Світлана Аляб’єва. За її словами, з метою пришвидшення процесу працевлаштування безробітного, дійсно потрібно запровадити компенсацію йому частини транспортних витрат на проїзд до місця роботи та додому, протягом періоду, що відповідає загальній тривалості виплати допомоги по безробіттю. Адже багато підприємств знаходиться у районах області.

Також заступник директора Вінницького обласного центру зайнятості підтримала підприємницьку ініціативу для зареєстрованих безробітних шляхом організації конкурсів бізнес-планів молоді та безробітних, які бажають започаткувати власну справу, з можливістю залучення потенційних інвесторів, коштів місцевих бюджетів і міжнародної технічної допомоги.

Нагадаємо, що Урядом ініційовані щотижневі експертні онлайн-зустрічі у форматі прямого включення КМУ та областей з запрошенням у студії представників громадськості, експертів, органів влади та журналістів.« повернутися до списку новин