Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій взяв участь у засіданні президії обласної Ради

Переглядів: 107

     11 червня, у сесійній залі обласної Ради відбулося засідання президії самоврядного органу.

На зібрання були запрошені члени постійних комісій обласної Ради, керівники департаментів та управлінь регіону, які брали участь у підготовці питань, що пропонуються для розгляду на черговій сесії обласної Ради 15 червня. До роботи президії долучився також голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

На обговорення було винесене питання затвердження порядку денного пленарного засідання чергової 33 сесії обласної Ради 7 скликання. Тож учасники зібрання розглянули перелік із 93 запропонованих на сесію позицій. Серед них, зокрема: звіт голови обласної державної адміністрації про здійснення делегованих повноважень, кадрові, земельні та майнові питання, позиції щодо виконання та внесення змін до окремих обласних програм, звіти керівників департаментів та управлінь ОДА про роботу очолюваних підрозділів та низка інших.

Зважаючи на те, що в процесі обговорення члени президії об’єднали окремі питання, а також додали до порядку денного ще 3 позиції, на 33 черговій сесії обласної Ради 7 скликання депутатським корпусом буде розглянуто 85 питань.

« повернутися до списку новин