Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Олександр Крученюк: На сьогодні Вінниччина вже отримала 20 млн грн, виділених Урядом на ліквідацію наслідків НС поблизу Калинівки

Переглядів: 324

 

 

Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на військових складах поблизу Калинівки, Урядом України прийнято рішення щодо виділення 100 млн грн.

Як зазначив заступник голови ОДА Олександр Крученюк, на сьогодні область вже отримала 20 млн грн. на вирішення питань постраждалих від вибухів на військових складах поблизу Калинівки.

 Олександр Крученюк також запевнив, що   проблеми кожної оселі постраждалих знаходиться під особливим контролем обласної влади.

Станом на 1 жовтня у с. Павлівка, яка найбільш понесла втрат від вибухів,  вже доставлено понад 9 тисяч листів шиферу,  при потребі – 15 тисяч листів. Щоденно ведеться поставка необхідного будівельного матеріалу для ремонтно-будівельних робіт як у с. Павлівка, так і інших постраждалих територіях.

За словами посадовця, налагодження тісна співпраця з мешканцями постраждалих територій, залучені сільські ради територіальних громад, ведеться щоденний моніторинг  необхідних та виконаних робіт.« повернутися до списку новин