Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині розпочала роботу виставка «Погляд АТО: 1000 облич»

Переглядів: 336

 

 

Сьогодні, 15 січня, о 15:00 у відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося відкриття персональної фотовиставки Леоніда Шрайбікуса «Погляд АТО: 1000 облич».

На світлинах, які представлені на експозиції – учасники АТО з різних куточків України та навіть Грузії. Це десантники 95 бригади, воїни добровольчих батальйонів «Донбас», «Айдар», грузинського батальйону та інших підрозділів Збройних Сил України.

Мета виставки, що подорожує Україною – спонукати сучасників до роздумів над темою світоглядних цінностей, показати погляд людей, які пройшли пекло, героїзм та нескореність тих, хто захищав і захищає свою Вітчизну, нагадати всім, що боротьба за незалежність України триває. Окрім того, автори ставили собі за мету підняти авторитет захисника України та спонукати до патріотичного виховання підростаючого покоління. Саме завдяки нашим воїнам, які продовжують захищати вогневі рубежі на сході України, в тилу можливе мирне життя. Тож нині, всі українці мають об’єднати свої зусилля проти зовнішнього ворога та щоденно працювати на перемогу.

Фотовиставка є соціальним проектом, який передбачає створення календарів для бійців АТО. Погляд кожного з воїнів на фото є особливим та проникливим. У ньому – глибина душі та сила духу людини, яка відчула, що означає побувати на межі життя і смерті.

Сьогоднішній захід відвідали понад 80 присутніх. Серед них волонтери, учасники АТО та члени їх родин, працівники та користувачі бібліотеки, журналісти.

Автором світлин став житомирянин, фотограф-аматор та волонтер Леонід Шрайбікус.

Долучились до організації проекту український поет, Член Національної спілки журналістів України, Національної спілки письменників України, Національної спілки краєзнавців України Андрі?й Сте?белєв та заступник директора бібліотеки Лариса Сеник.

На завершення заходу автор світлин Леонід Шрайбікус подарував бібліотеці календар з фотопортретами бійців та книгу житомирського автора Ярослава Марищенко «Україна в війні» (з автографом ) – документально-художня проза про війну.« повернутися до списку новин