Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Перерахунок пенсій військовим пенсіонерам завершать до 1 травня цього року

Переглядів: 330

 

 

Сьогодні, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулась селекторна нарада з керівниками територіальних органів Пенсійного фонду України та Міністерства соціальної політики України з приводу перерахунку пенсій військовим пенсіонерам.

Вінницьку область на нараді представляли начальник Головного управління пенсійного фонду у Вінницькій області Олена Корчака та директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна.

В ході наради Павло Розенко наголосив на персональній відповідальності керівників силових відомств та обласних управлінь Пенсійного фонду України у разі невчасного подання та оброблення документів, необхідних для здійснення перерахунку пенсій військовим пенсіонерам.

«Нагадую, що стоїть завдання не просто здійснити перерахунок пенсій, а забезпечити виплату вже перерахованих пенсій військовим до 1 травня 2018 року. І це завдання має бути виконане. Я наголошую на персональній відповідальності, як керівників силових структур які мають надати Пенсійному фонду необхідні довідки для перерахунку пенсій, так і на персональній відповідальності керівників обласних управлінь Пенсійного фонду України за невчасне оброблення відповідних документів», - сказав Павло Розенко під час селекторної наради.

За словами Павла Розенка, станом на сьогодні в повному обсязі надійшли довідки про перерахунок пенсій фактично лише від Національної гвардії України, від Міністерства оборони - 99%, від МВС - 97%. Найменше довідок про перерахунок пенсій надійшло від СБУ, Мінінфраструктури, Мін’юсту та УДО. З 544 тисяч військових пенсіонерів, які потребують перерахунку пенсій, ми маємо довідки лише для близько 500 тисяч пенсіонерів. Є певні питання і щодо пришвидшення роботи обласних управлінь Пенсійного фонду, адже станом на сьогодні оброблено лише біля 72% тих довідок, які вже надані», - зазначив він, додавши, що з 544 тисяч пенсіонерів, які мають отримати перераховані пенсії, станом на сьогодні вже отримали відповідні підвищені виплати близько 316 тисяч осіб.

«Безумовно, перерахунок пенсій військовим пенсіонерам має свою специфіку, яка полягає в багатокроковості цієї проблеми, але ще раз наголошую – до 1 травня всі пенсії мають бути перераховані і виплати мають бути здійснені в повному обсязі», - підсумував Віце-прем’єр-міністр.

За інформацією Головного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області на обліку перебуває 21,5 тис пенсіонерів військовослужбовців Вінниччини. Станом на 11 квітня для проведення перерахунків пенсій пенсіонерам – силовикам, надійшло 19,3тис. відповідних довідок, або 91%, із зазначенням грошового забезпечення з урахуванням окладу за посадою, військового (спеціального) звання та надбавки за вислугу років. Фахівцями головного управління опрацьовано майже 13 тисяч довідок, або 61% від загальної кількості пенсіонерів. На фінансування доплат перерахованих пенсій за додатковими відомостями спрямовано понад 57 млн грн. Середній розмір підвищення пенсій по області складає 1354 грн.

 « повернутися до списку новин