Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Олександр Крученюк: Обласна влада робитиме усе можливе для розвитку та підтримки спорту, аби ростити здорову та сильну націю

Переглядів: 334

 

 

З ініціативи заступника голови облдержадміністрації Олександра Крученюка,  депутати обласної Ради ознайомились з роботою Вінницької школи вищої спортивної майстернсості. Участь у зібранні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, секретар постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Тарас Фурман, начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський.

Директор школи Андрій Корнійчук ознайомив присутніх із завданнями та метою спортивного закладу: підготовка учнів-спортсменів резервного спорту та спорту вищих досягнень до складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту, зміцнення здоров’я та всебічного фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя.

В спортивному закладі працюють заслужені працівники фізичної культури і спорту України, заслужені тренери України, тренери-викладачі вищої та першої категорій.

Андрій Корнійчук озвучив кількість медалей, завойованих спортсменами школи у державних та міжнародних змаганнях у 2017 році. Зокрема, хокей на траві – завойовано 50 медалей, велоспорт – 98, веслувальний слалом – 33, стрільба кульова – 97, веслування на байдарках та каное – 30, легка атлетика – 12, бокс – 14 та боротьба греко-римська – 5 медалей. Загалом спортсмени здобули 339 медалей.

  • Саме життя сьогодні вимагає постійного розвитку. У нашому закладі працюють відділення з таких олімпійських видів спорту - боксу, веслування на байдарках і каное, веслувального слалому, велоспорту, легкої атлетики, кульової стрільби, хокею на траві та греко-римської боротьби, - зазначив Андрій Корнійчук. -  Задача школи – підготовка спортсменів до національних збірних, а потім вони представляють нашу країну на міжнародних змаганнях – зокрема, й на чемпіонатах Європи, світу і вершині спортивної ієрархії – Олімпійських іграх. У ШВСМ прагнуть попасти майже всі вихованці спортшкіл, тому що у нас є відповідні норми забезпечення їхньої підготовки.

Фінансування школи у 2017 році здійснювалось за кошти обласного бюджету. У минулому році було виділено 8,531 млн грн, суттєво збільшились витрати на навчально-тренувальну роботу у порівнянні до загального фінансування.

Впродовж 2018 року вихованці школи візьмуть участь у чемпіонатах світу з боксу, стрільби кульової; чемпіонатах Європи з боротьби греко-римської, велоспорту, веслувального слалом та легкої атлетики; у світовому олімпійському кваліфікаційному турнірі з веслування на байдарках і каное, а також світовій лізі з хокею на траві.

  • Спорт - це запорука успіху, здоров’я та краси. Для того аби жити у ритмі сьогодення, невпинно прагнути до нових звершень та перемог - просто необхідно мати справу зі спортом. Він дисциплінує, навчає командній роботі. Ми сьогодні з колегами побували у одній із спортшкіл. Такі навчальні заклади дуже потрібні для нашого регіону та для України. Саме тут дітям прививають любов до спорту та здорового способу життя.  Маємо непогані здобутки  у хокеї на траві, і  у велоспорті, кульовій стрільбі та багатьох інших видах спорту. Тому й наділі прикладатимемо усіх зусиль аби розвивати усі спортивні напрямки. Ростити здорову та сильну націю,  - зазначив заступник голови ОДА, депутат Вінницької обласної Ради Олександр Крученюк.

Депутати обласної Ради відвідали структурні відділення Вінницької школи вищої спортивної майстерності та переконались у необхідності підтримки фізичного виховання та спорту в комунальних закладах області.« повернутися до списку новин