Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

2017 рік - рік викликів і конкретних справ: Вінничани досягли вагомих спортивних успіхів на Х Всесвітніх Іграх та ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх

Переглядів: 392

 

 

В період з 20 по 23 липня 2017 року у м. Вроцлав (Польща) відбувалися Всесвітні Ігри – найпрестижніші змагання серед неолімпійських видів спорту.

У складі збірної команди України з сумо взяла участь вінничанка Світлана Тросюк - Заслужений майстер спорту України, дворазова учасниця Всесвітніх Ігор, дворазова чемпіонка Європи з серед жінок та срібна призерка Кубку світу серед жінок. Вінницька спортсменка виграла всі сутички і стала чемпіонкою Всесвітніх ігор. У фіналі змагань з сумо (до 65 кг) Світлана Тросюк  перемогла суперницю з Бразилії. На шляху до нагороди наша співвітчизниця також була сильнішою за представниць  Росії та Норвегії. Це найвище досягнення цього року з неолімпійських видів спорту. Готував спортсменку до змагань Заслужений тренер України з сумо, тренер-викладач Вінницької МДЮСШ №5 Даіаурі Важа Шотайович.

Указом Президента України Петра Порошенка від 9 вересня 2017 року № 269 за досягнення високих спортивних результатів на X Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту у м.Вроцлав (Республіка Польща), піднесення міжнародного авторитету України Тросюк Світлана Анатоліївна нагороджена орденом "За заслуги" ІІ ступеня.

З 18 до 30 липня 2017 року в турецькому місті Самсун відбулися ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри 2017 року. Майже 5 тисяч  спортсменів з порушенням слуху із 109 країн світу змагалися у 21-му виді спорту.

Національну дефлімпійську збірну України представляли 289 спортсменів з 21-го регіону держави. У підсумку Україна посіла 2 загальнокомандне місце.

Вінницький спортсмен – дзюдоїст Антон Слушний - МСУМК з боротьби дзюдо, чемпіон світу 2012 року здобув бронзову нагороду в особистому заліку та бронзову нагороду в командному заліку. Указом Президента України №268/2017 від 9 вересня 2017 року «Про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року» спортсмен був нагороджений орденом "За заслуги" ІІ ступеня.« повернутися до списку новин