Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій провів щомісячну нараду з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення

Переглядів: 390

Під головуванням керівника Вінниччини Валерія Коровія, у рамках щомісячних зустрічей з актуальних питань життєдіяльності області, 13 травня відбулася чергова нарада з очільниками райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. 

         В засіданні взяли також участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступники голови облдержадміністрації та керівники окремих департаментів та служб регіону. 

          Під час наради проаналізовано стан виконання завдань щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом та призову на строкову службу. 

         Особливу увагу під час засідання Валерій Коровій акцентував на необхідності здійснення жорсткого контролю за реєстраторами речових прав, аби уникнути конфліктних ситуацій, пов’язаних з подвійною реєстрацією права оренди на земельні частки (паї).  

         Окремо керівник облдержадміністрації зупинився на питанні впровадження в області урядової програми «Доступні ліки». Проаналізувавши стан її реалізації у розрізі районів та міст регіону, очільник Вінниччини вкотре підкреслив, що процес реімбурсації є першим етапом реформи системи охорони здоров’я і від його успішності значною мірою залежить подальше реформування галузі. Відтак наголосив на персональній відповідальності голів райдержадміністрацій за ефективність впровадження цієї програми на підвідомчих територіях.« повернутися до списку новин