Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Зміни щодо збору на обов’язкове державне пенсійне страхування

Переглядів: 396

Пунктом 8 статті 4 Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” об’єкт для сплати збору з операцій набуття права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України, встановлено у відсотках від вартості автомобіля, а саме:
         3% - якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
        4% - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
        5% - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року.
        Таким чином у 2017 році з вартості автомобіля, яка не перевищує 264000 грн. збір сплачується у розмірі 3%, з вартості, що перевищує 264000 грн., але не перевищує 464000 грн. - 4%, з вартості, що перевищує 464000 грн. - 5%.
        Законом України від 20.12.2016 №1791-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році” відмінено сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з купівлі іноземної валюти у готівковій формі фізичними особами.

 

                                                                                                        Заступник начальника Могилів-Подільського  об'єднаного управління         Т.Реморова

 « повернутися до списку новин