Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінниччина представлена на найбільшій міжнародній туристичній виставці UITT 2018: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»

Переглядів: 359

З 28 по 30 березня у м. Києві проходить найбільша в Україні міжнародна туристична виставка UITT 2018: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм». Це 24-та туристична виставка, в якій приймають участь міжнародні туристичні організації, національні і регіональні туристичні комітети, представники держструктур, медіа та туристичного бізнесу.

В цьому році в заході прийняли участь 366 компаній з Албанії, Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальти, Мальдівської Республіки, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, США, Палестини, Туреччини, Тунісу, України та Шрі-Ланки.

Представлено дестинації 24 країн світу.  Туристичні маршрути України представлені на стендах учасників з 36 міст та регіонів нашої країни.

Туристичний потенціал Вінниччини презентували представники Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з Вінницькою міською радою, туроператорами, керівниками готельного та ресторанного бізнесу.

На офіційному відкритті UITT традиційно були присутні представники державного сектору, міжнародних організацій, дипломатичних відомств, учасники та іноземні гості виставки.Привітали присутніх почесні гості виставки: заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Оксана Сердюк та президент Національної туристичної організації, радник Першого віце-прем'єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України з питань туризму і курортів Іван Ліптуга.« повернутися до списку новин