Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Забезпечення ефективного використання водних об’єктів Вінниччини серед пріоритетних напрямків діяльності органів державної влади області

Переглядів: 332

 

З метою реалізації даного напрямку в області проводиться відповідна робота по організації укладення договорів водних об’єктів.

Так, за інформацією Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації протягом 2017 року підготовлено 143 проекти розпоряджень голови обласної державної адміністрації, укладено 113 договорів оренди водних об’єктів, погоджено 164 паспорти водних об’єктів, розглянуто 197 звернень юридичних та фізичних осіб, проведено земельні торги у формі аукціону по 16 земельних ділянках.

Загалом, проведені заходи сприяли збільшенню надходжень до обласного бюджету орендної плати за водні об’єкти на 50,2 %.

Окрім того, протягом року проведено інвентаризацію водних об’єктів області, здійснено приймання матеріалів інвентаризаційних справ водних об’єктів від районів.

За результатами проведеної повторної інвентаризації нараховується 5 тис. 736 водних об’єктів, в т.ч: 3 тис. 767 знаходяться за межами населених пунктів, 1 тис. 969 – в межах населених пунктів. З них перебуває у користуванні: згідно договорів оренди водних об'єктів – 307 водних об'єктів, на підставі договорів оренди землі – 1 тис. 269 водних об'єктів.

Також, постійно проводяться організаційні заходи, спрямовані на розвиток аквакультури в регіоні та збільшення промислового виробництва риби.

В 2018 році Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації планується розробити інтерактивну мапу водних об’єктів Вінницької області з відповідним нанесенням координат (меж) водних об’єктів разом із земельними ділянками водного фонду.

Також продовжуватиметься робота щодо укладання договорів оренди водних об’єктів з метою збільшення надходжень до загального фонду обласного бюджету від орендної плати за водні об’єкти у 2018 році.« повернутися до списку новин