Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині відзначили другу річницю Дня українського добровольця

Переглядів: 375

 

Сьогодні, 14 березня, в залі засідань обласної державної адміністрації відбулася урочиста зустріч заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка з добровольцями області в рамках відзначення другої річниці Дня українського добровольця, який відзначається 14 березня.

Нагадаємо, що День українського добровольця відзначається відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

«Добровольці одними з перших врятували країну від захоплення. Разом з волонтерами вони, не шкодуючи власних сил та здоров’я, зробили все можливе для кращого мирного життя в Україні. Саме ви, незалежно від віку й роду занять, стали натхенниками змін в країні і на ділі довели слова нашого гімну: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу, і покажем, що ми, браття, козацького роду». Звичайно, для кожного з вас  це був складний та важкий шлях, наповнений біллю втрат. Але, саме завдяки вам, які при відсутності якісної зброї, належного речового, харчового та медичного забезпечення, маючи лише віру та тверду волю до перемоги, ми сьогодні маємо можливість сподіватись на гідне та мирне майбутнє. Я впевнений, що сьогоднішнє свято – це лише початковий етап на шляху до  належного возвеличення пам’яті та підтримки героїв-добровольців", -  зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

«Завдячуючи вам було збережено нашу державу. Величезна шана нашим добровольцям за їх мужність та відвагу, за те, що вони першими показали як потрібно боронити суверенітет держави у такий непростий, але історичний час», – відзначив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

З нагоди відзначення на Вінниччині Дня українського добровольця керівництвом області відзначено 41 добровольця Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами та квітами.« повернутися до списку новин