Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Василь Броварник: Наш стратегічний напрямок – стовідсоткова переробка зібраного сміття

Переглядів: 457

 

 

Питання поводження з твердими побутовими відходами, благоустрою територій, ремонту автомобільних доріг обговорювались 13 березня на кущовій нараді під головуванням заступника голови Вінницької облдержадміністрації Василя Броварника. Участь у  заході, який відбувався в приміщенні Калинівської райдержадміністрації, брали  керівники профільних департаментів і управлінь облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, районних рад та ОТГ Калинівського, Хмільницького та Козятинського районів.

Відкриваючи нараду, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник зазначив: «Чистота і порядок залежить від кожного з нас. Складування сміття має бути впорядковане. Необхідно об’єднати зусилля влади та місцевого самоврядування з метою створення комплексів для переробки сміття. Уже зараз необхідно працювати з суб’єктами господарювання щодо прибирання прилеглих територій».

Василь Броварник також визначив напрямки роботи для кожного району щодо проведення інвентаризації стану в’їзних знаків, очищення лісосмуг, впорядкування узбіччя доріг, грейдування територій, водовідведення, доступності об’єктів для людей з обмеженими фізичним можливостями.

«Дороги мають бути максимально проїзними», - наголосив Василь Броварник. У 2017 році в сферу управління ОДА прийнято 7,5 тис. км доріг. Для їх утримання передбачено 623 млн. грн.. на 1 рік, із них – 62 млн. грн. передбачено використати на обслуговування комунальних доріг.

Власне бачення щодо наведення поряду на прилеглих територіях висловили керівники районів.

Зокрема, голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк зауважив: «Із запланованих в 2017 році 8 котелень, на альтернативне опалення переведено 6 котелень. В рамках реалізації районної програми «Питна вода на 2016-2020 роки» в районі проводилась робота з будівництва 10 сільських водогонів. Рішенням 9 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 10.02.2017 року №213 затверджено районну Програму поводження з твердими побутовими відходами в Калинівському районі на 2017-2020 роки. В рамках реалізації програми за 2017 рік освоєно більше 1,5 млн.грн. Протягом 2017 року реалізовано 5 інвестиційних проектів Новогребельською та Бережанською сільськими радами на загальну суму 8 млн. 315 тис.грн.».

Завершальним підсумком наради стало детальне обговорення питань комплексної системи очистки кожного району, а також шляхи їх вирішення.« повернутися до списку новин