Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Влада на місцях повинна постійно інформувати населення про свою діяльність

Переглядів: 406

 

 

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, сьогодні, під час робочої наради з завідуючими відділами інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районних державних адміністрацій.  Офіційні сайти райдержадміністрацій та районні ЗМІ залишаються головним джерелом інформування населення про діяльність органів влади. «Представники влади зобов’язані оперативно надавати інформацію про соціально-економічний розвиток своїх районів, про заходи,  які відбуваються на місцях,  а також про пріоритетні завдання та шляхи  їх реалізації », - відмітив посадовець.

Олександр Крученюк наголосив на певних вимогах щодо  наповнення новинами сайтів РДА та підкреслив про обов’язковість присутності на них тих позицій, що вимагаються відповідними нормативними актами, а саме: відповідні посилання, банери, рубрики, доступність для всіх категорії населення тощо. «Адже саме максимальна присутність та доступність інформації на ваших сайтах зробить їх змістовними та сприятиме відкритості та прозорості в діяльності органів влади», - відмітив Олександр Крученюк.

Під час наради обговорили робочі питання щодо своєчасного надання інформацій для Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, залучення інститутів громадянського суспільства до обговорення важливих питань, що є актуальними в районі, а також стосовно фахових роз’яснень щодо реалізації урядових програм на базовому рівні.« повернутися до списку новин