Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

2017 рік - рік викликів і конкретних справ: Відбудова і ремонт лікувальних закладів та впровадження інноваційних технологій у медичній сфері Вінниччини

Переглядів: 365

 

 

На Вінниччині активно розвивається галузь охорони здоров’я. Впродовж року було закуплено чимало обладнання для модернізації  медичних закладів. Наприклад, у 2017 було завершено закупівлю устаткування для створення єдиної централізованої оперативної диспетчерської на загальну суму 9,5млн. грн. Також закупили обладнання для оснащення лікарні ім. М. Пирогова на суму 100 млн. грн. та завершено закупівлю комп’ютерного томографа для онкохворих на суму 12,5 млн. грн.

Завершено реконструкцію гінекологічного відділення онкодиспансеру,  відділення фтизіатрії № 2 на суму 12 млн. грн. Зроблено реконструкцію будівлі  міжрегіонального відділення судово-психіатричної експертизи на декілька областей  загальною вартістю 9 млн.грн.

Відремонтовано поліклініку та здійснено благоустрій Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, операційного блоку для новонароджених на суму 1,5 млн.грн. Відкрито 6 ЦПМСД в ОТГ.

Вінниччина увійшла в п’ятірку кращих регіонів по реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

Розпочато програму по оновленню автомобільного парку екстреної медичної допомоги. В грудні закуплено автомобіль В класу на суму 2,5 млн. грн.

У закладах первинного рівня проводиться комп’ютеризація. Закуплено вже 176 комп’ютерних комплексів та проведено Інтернет мережу до 117 ЛПЗ.

Спільно зі Світовим банком, продовжується реалізація проекту щодо будівництва кардіоцентру. Проведено відбір та укладено договір з консалтинговою компанією «Ептиса». Проводиться процедура закупівлі будівельно-монтажних робіт по будівництву закладу.« повернутися до списку новин