Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Стрілецький тир обласного фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» стане базою для проведення Всеукраїнських змагань та навчально-тренувальних зборів із кульової стрільби

Переглядів: 90

Сьогодні, 10 жовтня, Вінниччину відвідали представник Міністерства молоді та спорту України, державний тренер з кульової стрільби Андрій Петросюк та віце-президент Федерації стрільби України, головний тренер штатної команди національної збірної команди України з кульової стрільби Олександр Камінський.

Вони зустрілися із заступником голови облдержадміністрації Олександром Крученюком та начальником управління фізичної культури і спорту ОДА Сергієм Чернявським, аби обговорити можливості та перспективи використання стрілецького тиру ФСТ «Динамо» України як бази для проведення змагань із кульової стрільби Всеукраїнського рівня, а також навчально-тренувальних зборів при підготовці вітчизняних спортсменів до міжнародних змагань із кульової стрільби.

В результаті огляду було досягнуто всіх необхідних домовленостей та прийнято відповідне рішення щодо проведення  на території цієї бази змагань з таких видів кульової стрільби як: 50 метрів кульова стрільба, 25 метрів кульова стрільба, 10 м пневматична зброя, тобто практично всього комплексу видів стрільби, а також  -  навчально-тренувальних зборів для збірної команди України.

Учасники зустрічі повідомили, що наразі формується календарний план заходів Федерації кульової стрільби України на наступний рік, попередньо заплановано не менше дванадцяти заходів загальнодержавного рівня, що відбуватимуться на базі ФСТ «Динамо» в м.Вінниця.

У свою чергу, Олександр Крученюк зазначив: «Обласна влада зацікавлена і всіляко підтримує розвиток спорту на Вінниччині. Великий інтерес викликає проведення на території області змагань як всеукраїнського, так і світового рівня. Адже це є своєрідний вагомий внесок у популяризацію Вінниччини як осередку розвитку спорту, туризму та економіки». Посадовець також зауважив, що проведення змагань на базі «Динамо» сприятиме самоокупності даного закладу, адже на даний час витрачається значна сума коштів з обласного бюджету на його утримання.

« повернутися до списку новин