Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Цьогоріч за кошти обласного та місцевих бюджетів планується оздоровити майже на 25% більше дітей, ніж у минулому

Переглядів: 395

Під час прес-конференції директора Департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації Миколи Копачевського щодо виконання обласного бюджету за 5 місяців поточного року було висвітлено питання щодо обсягу видатків місцевих бюджетів Вінницької області для проведення літньої оздоровчої кампанії дітей, літніх відпускних працівникам закладів освіти, відшкодування вартості ліків тощо.

Відповідно до інформації місцевих фінансових органів області, для проведення літньої оздоровчої кампанії у місцевих бюджетах на 2017 рік передбачено 23,7 млн. грн., враховуючи оздоровлення дітей в стаціонарних закладах  та в пришкільних таборах.  Серед  позитивних тенденцій варто відзначити зростання загального обсягу видатків, передбачених у місцевих бюджетах поточного року на літнє оздоровлення, який становить 26,1%, порівняно із минулим роком.

Загалом, у 2017 році за кошти місцевих бюджетів планується профінансувати (співфінансувати) оздоровлення та відпочинок 25,7 тисячі дітей та підлітків, що перевищує минулорічний показник на 24,9% (на 5134 дітей). Відповідно до статистичних показників, в обласному бюджеті на 2017 рік передбачено на оздоровлення дітей 8,5 млн.грн., що загалом перевищує аналогічний показник минулого року на 32,8%. За вказані кошти планується охопити відпочинком і оздоровленням 1688 дітей.

Позитивні тенденції щодо зростання обсягу видатків місцевих бюджетів Вінницької області також зафіксовано в інших соціальних сферах. Зокрема, у 2017 р. на виплату літніх відпускних усім працівникам закладів освіти області, які фінансуються з місцевих бюджетів, необхідно 641,1 млн. грн.. Із зазначеної суми на виплату відпускних саме педагогічним працівникам буде спрямовано 534,8 млн.грн. або 83,4%.« повернутися до списку новин