Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій: Ми рухаємось у світ креативних ідей і креативних людей. Усе тільки починається!

Переглядів: 114

З такими словами звернувся голова облдержадміністрації  до молоді, під час зустріч зі Студентським Парламентом Вінниччини, яка відбулась сьогодні, 13 червня, в залі засідань ОДА.

Зустріч відбулась за ініціативи голови облдержадміністрації Валерія Коровія  при підтримці Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА.

У зібранні взяли участь: депутати Студентської Ради Вінниччини,  керівники та представники молодіжних організацій,  директори  департаментів та управлінь обласної державної адміністрації.

Валерій Коровій розпочав зустріч зі студентською елітою Вінниччини із презентації функцій,  які виконує обласна державна адміністрація, її складу та повноважень. Очільник області представив депутатам Студентської Ради керівників  департаментів та служб облдержадміністрації, які забезпечують її роботу та поінформував присутніх про основні досягнення Вінниччини за останні роки.

Голова ОДА у формі презентації зупинився на успіхах децентралізації, яка в рази збільшила надходження фінансових ресурсів на базовий рівень, навів приклади  успішних  починань у реформах охорони здоров’я та освіти,  поділився надбаннями Вінниччини у аграрній галузі, у сфері благоустрою.

«Я хочу щоб ви побачили конкретну роботу влади, щоб відчули -  в управлінні  регіоном задіяні небайдужі люди, фахівці своєї справи, завдяки яким, значною мірою, наша область утримує лідируючі позиції з багатьох показниківХочу бачити у вашій особі помічників і союзниківоскільки нам необхідно рухатись у світ креативних ідей та креативних людей. Усе тільки починається! »,- підкреслив Валерій Коровій.

В ході зустрічі,  голова ОДА відповів на запитання депутатів Студентської Ради Вінниччини, які стосувались пільгового проїзду для студентської молоді, можливості брати участь у проектах  та конкурсах громадських організацій, ініційованих ОДА. Запитання також стосувались можливості працевлаштування в  органи виконавчої влади молодих фахівців – випускників  «Школи лідерства» «Школи молодого посадовця» та інших подібних інституцій.

Розмова вийшла відвертою та цікавою і неодноразово переривалася оплесками.

« повернутися до списку новин