Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині продовжують залучати іноземні інвестиції та створювати нові робочі місця

Переглядів: 255

 

Сьогодні, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція директора Вінницького обласного центру зайнятості Галини Скоковської.

В ході прес-конференції основну увагу приділено питанню працевлаштування жителів області на підприємствах, які відкрито на території Вінниччини за рахунок іноземних інвестицій.

Важливим є те, що дані підприємства, які є частинами потужних іноземних компаній, відповідають всім міжнародним стандартам організації праці та пропонують своїм робітникам достойну заробітну плату та повний пакет соціальних гарантій.

Так, одним з таких підприємств є ТОВ «Fujikura Automotive Ukraine Lviv», що днями запрацює у м.Немирів.

Варто зазначити, що дане товариство є частиною всесвітньовідомої японської компанії, яка має відмінну репутацію на міжнародній арені та відповідає сучасним вимогам і стандартам виробництва.

Протягом 2017 року центрами зайнятості м. Вінниці для ТОВ «Fujikura Automotive Ukraine Lviv» були проведені майже 50 презентацій роботодавця.

«Вінницька обласна служба зайнятості готова активно сприяти як підприємствам у підборі персоналу, так і нашим громадянам із працевлаштуванням. Зауважимо, що в центрах зайнятості відведені спеціальні місця, де представник роботодавця може вільно спілкуватись з претендентами на роботу. Головне, щоб у людей було бажання працювати, а служба зайнятості завжди готова допомогти. Окрім того, протягом 2017 року завдяки роботі наших центрів нову роботу знайшли понад 34 тис. осіб. Також, із створенням нових підприємств за рахунок іноземних інвестицій у 2018 році очікується створення понад 5 тис. нових робочих місць», - зауважила Галина Скоковська.

Вагомим фактором у працевлаштуванні на підприємстві «Fujikura» є те, що роботодавець забезпечує навчання своїх працівників у Львові, де зазначене підприємство працює вже декілька років. Також, роботодавець, окрім робітничих професій, пропонує досить широкий спектр вакансій. Зокрема, інженери, спеціалісти в сфері ІТ-технологій, бухгалтери, фінансисти та юристи.« повернутися до списку новин