Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Увага! Обмеження руху на автодорогах Вінниччини

Переглядів: 308

 

 

За інформацією Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, станом на 17:00 год. 18 грудня мають місце значні перешкоди  для дорожнього руху у вигляді снігових переметів та ожеледі на проїзній частині ділянки автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка. Зокрема на ділянці дороги від м. Немирів до кордону з Черкаською областю. Причиною цього стали сильний снігопад та поривчатий вітер 5-10 м/с.

У зв’язку з подальшим погіршенням погодних умов, а саме посилення снігопаду, зниження температури та сильного вітру, ситуація, яка склалась може спричинити виникнення транспортних заторів на ділянках з важкими умовами руху (підйоми значної протяжності), призвести до зупинки поодиноких транспортних засобів на ділянках доріг поза межами населених пунктів, що буде загрожувати життю та здоров’ю людей, які в них пересуваються.

Враховуючи вищесказане, Управлінням Укртрансбезпеки у Вінницькій області прийнято рішення про обмеження руху багатоосних вантажних транспортних засобів по ділянці автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на час необхідний для усунення наслідків негоди та приведення проїзної частини автодоріг у стан безпечний для руху ТЗ.« повернутися до списку новин