Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Керівники області та міста взяли участь в урочистостях до 105-річчя Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

Переглядів: 510

 

 

Сьогодні, 5 жовтня, у актовій залі ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського відбулись урочисті заходи  «Vivat, Akademia!» з нагоди 105-річниці університету.

В урочистій академії взяли участь : голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови Андрій Гижко, заступник голови - директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк,  заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та заступник вінницького міського голови Галина Якубович. Також на святкування були запрошені голова Вінницької обласної організації  профспілки працівників освіти Сергій Пугачов, митрополит Вінницький і Барський Симеон, представники профільного міністерства та НАН України, викладачі, студенти, випускники минулих років.

Вітаючи колектив педуніверситету та його ректора Наталію Лазаренко із славним ювілеєм вишу, Валерій Коровій  підкреслив, що Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського є найстарішим і найшановнішим вищим навчальним закладом Вінниччини : « Ми живемо у час великих випробувань та викликів, але це й час великих можливостей,  які відкриваються перед людьми, що прагнуть рухатись вперед, робити добро , які вірять у майбутнє нашої великої держави України, в майбутнє наших дітей і онуків. Освіта є серцевиною цих можливостей,а велике таїнство народження і формування учителя здійснюється саме тут, в університеті. Тож хочу висловити велику подяку кожному із вас за велике натхнення, за ваше прагнення повсякчас творити добро»,- зазначив голова ОДА.

Вітаючи ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського із 105-річчям, Михайло Кременюк побажав славетному університету найближчим часом отримати звання  «національного», як він того, безперечно,заслуговує. Заступник вінницького міського голови Галина Якубович щиро привітала  з ювілеєм колектив університету та зачитала вітальну адресу від Прем’єр - міністра України Володимира Гройсмана.

Керівники області та міста вручили працівникам університету Почесні грамоти  обласної адміністрації та обласної Ради, а також грамоти міської ради.

Божих благословень у щоденній нелегкій праці побажав присутнім на святі митрополит Вінницький і Барський Симеон.

У цей день вітання та подарунки, почесні звання та нагороди  приймали ректор університету Наталія Лазаренко, професори, доценти, старші викладачі вишу.

Справжньою окрасою свята стали концертні номери у виконанні  народного ансамбль танцю "Барвінок", хорового колективу педуніверситету, солістів та читців вишу.« повернутися до списку новин