Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Делегація Ясського повіту Румунії знайомиться з потужними підприємствами Вінниччини та Центром надання адміністративних послуг

Переглядів: 335

 

 

12 грудня, в рамках робочої програми офіційного візиту делегації Ясського повіту Румунії до Вінниччини, керівники румунських комун на чолі з Президентом Ясської повітової Ради Марічелом Попа відвідали найпотужніші підприємства регіону. Зокрема, делегація завітала до найбільшого в Європі підприємства з виготовлення олії ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», який входить до промислової групи Vioil. Підприємство експортує продукцію в 69 країн світу та виробляє близько 3000 тон соняшникової олії на добу.

Також члени офіційної делегації ознайомились з прикладом впровадження надзвичайно успішного на території області інвестиційного проекту - ТОВ «Барлінек Інвест».Тут у 2017 році заплановано залучити 30 млн. євро та створити 300 нових робочих місць. Мовa йде про збільшення потужностей зa рaхунок встaновлення виробничих ліній тa будівництвa сушильних кaмер для деревини.

Цікавим для румунських партнерів став візит до територіального відділення Центру адміністративних послуг "Прозорий офіс", де вони дізнались, які саме спеціалісти і служби приймають у Прозорих офісах міста, а також за якими алгоритмами здійснюється надання послуг вінничанам, що мінімізує будь-які корупційні складові. Установа викликала у гостей неабияке захоплення, оскільки на сьогоднішній день аналогу їй у Румунії немає. А тому, керівники румунських комун виявили бажання запровадити й у себе подібний механізм обслуговування громадян.

Вже завтра офіційна делегація відвідає об’єднані територіальні громади Вінниччини та на практиці ознайомиться з українським досвідом самоврядування та впровадження реформи децентралізації.« повернутися до списку новин