Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині триває робота щодо запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі

Переглядів: 443

 

 

З метою удосконалення механізму запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі 12 грудня 2017 року відбулося засідання Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі, що діє при Департаменті соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

На цьому засіданні обговорено позитивний досвід роботи Експертної ради у цьому напрямку та питання, що потребують вирішення.

«Протягом 2017 року, - зазначила у своєму виступі Світлана Ярмоленко,  начальник управління праці та сімейної політики Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, - експертною радою розглянуто 6 звернень щодо розміщення зовнішньої реклами, що містить елементи дискримінації за ознакою статі. Позитивним напрацюванням є те, що всі види цієї рекламної продукції знято з рекламних носіїв. І це є результатом налагодженої співпраці експертної ради з Вінницьким Регіональним Представництвом Індустріального Гендерного Комітету з Реклами, Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області та громадськістю».

Конструктивні механізми протидії дискримінації за ознакою статі запропонувала Наталія Гурковська, регіональний координатор взаємодії з громадськістю у Вінницькій області Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

На засіданні Експертної ради заслухані також результати діяльності «Лінії довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі (тел. 0 800 75 04 75). «На жаль, сьогодні не маємо звернень щодо такої дискримінації, - повідомила Наталія Козлова, президентка громадської організації «Прогресивні жінки», - Це пов’язано з тим, що люди не усвідомлюють фактів дискримінації щодо себе. З метою підвищення рівня обізнаності населення з гендерних питань необхідно проводити відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу».

На засіданні Експертна рада узгодила алгоритм подальших дій щодо протидії дискримінації за ознакою статі у 2018 році.« повернутися до списку новин