Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

За результатами семи місяців динаміка приросту експорту з Вінниччини склала 54%

Переглядів: 465

 

 

Таку цифру озвучив голова облдержадміністрації Валерій Коровій під час прямого ефіру на телеканалі ВІНТЕРА. «На сьогоднішній день країною №1 куди ми експортуємо є Індія, на другому місці - Китай, на третьому - Польща. В першу чергу – це продукція харчової промисловості.  Найбільші підприємства експортери Вінницької області – Вінницький олійножировий комбінат,  Миронівський хлібопродукт, Вінницька кондитерська фабрика , ТОВ Барлінек Інвест, підприємство ПлазмаТек, завод Вінтар» - підкреслив Валерій Коровій.

Також він наголосив на тому, що все це звісно вселяє оптимізм і віру в зростання попиту на українську продукцію і зокрема, вінницьку. «Для нас завдання полягає в одному - знайти дешеві інвестиційні ресурси для модернізації та нарощування продукції. Сьогодні ми активно працюємо з міжнародними фінансовими корпораціями, з міжнародними інституціями, які будуть стимулювати експорт. У свою чергу ЄС та США розробили так званий «План Маршала», а ми зі свого боку маємо зробити все, аби створити здорові конкурентні умови  для  компаній, які ефективно працюють на ринку» - відзначив очільник Вінницької ОДА.

«Ситуація, що склалась в країні стала певним каталізатором, і ми чітко зрозуміли, що ніхто окрім нас не буде захищати нашу землю, ніхто окрім нас українців не буде розвивати нашу країну. І це головний урок,  який ми маємо винести з цього періоду, який переживає наш український народ» - підкреслив Валерій Коровій.« повернутися до списку новин