Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінниччина презентувала регіональні результати проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

Переглядів: 381

 

У межах дводенного семінару  щодо реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» 20 березня відбувся огляд середньострокових результатів його впровадження, участь у якому взяли делегації з вісьми областей-учасниць, в тому числі і Вінницької області.

Діалог проходив між регіональними виконавцями проекту, експертами Світового банку, представниками Адміністрації Президента України, Міністерства фінансів України і низки міжнародних організацій (ВООЗ, EU, Швейцарське бюро співробітництва в Україні, USAID, U-LEAD/GIZ).

Вінницьку область представляли: заступник голови обласної державної адміністрації, керівник Групи управління субпроектом у Вінницькій області Ігор Івасюк, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, заступник керівника Групи управління субпроектом Олена Житанська, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, директор Департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, директор Департаменту капітального будівництва міської ради Ірина Кравець, головний лікар Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології Юрій Гладких та інші фахівці.

Під час своєї презентації представниками від області надано детальну інформацію з усіх закупівель та з командою банку обговорено складні питання подальшого впровадження зазначеного проекту.

По завершенню зустрічі Ігор Івасюк, заступник голови Вінницької облдержадміністрації, керівник Групи управління субпроектом у Вінницькій області зазначив: «Ми продуктивно провели діалог із фахівцями Світового банку. Нас розуміють і, що головне, з багатьох складних питань було досягнуто згоди. Наразі маємо доопрацювати дорожню карту проекту та продовжити його планове втілення».

В свою чергу Олена Житанська, заступник директора департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації, заступник керівника Групи управління субпроектом вкотре відмітила важливість реалізації проекту на Вінниччині. Адже по суті це напрацювання, які направлені не лише на скорочення смертності від серцево-судинних захворювань, але й на зміну моделі поведінки населення та позитивне сприйняття реформи системи охорони здоров’я.« повернутися до списку новин