Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Представники ГО «Вінницький бізнес клуб» оглянули виробничі потужності ДП «Електричні системи»

Переглядів: 141

8 лютого на базі ДП «Електричні системи» відбулось засідання Громадської організації «Вінницький Бізнес Клуб», до якого долучився директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко.

ДП «Електричні системи» створене в 2017 році українсько-американське підприємство із виробництва джгутів, кабелів та шнурів для автомобільного концерну Mersedes-Benz.

Учасники засідання оглянули виробничі площі підприємства, складські приміщення, кімнати персоналу, а також ознайомились з технологіями виробництва.

За словами директора ДП «Електричні системи» Олександра Тіщенка, підприємство на разі знаходиться на етапі чергового розширення: завершується прийом нового обладнання, встановлюються нові робочі місця. «На підприємстві вже офіційно працевлаштовано понад півтори тисячі працівників і ми плануємо збільшити цей показник до двох тисяч. Окрім того, плануємо збільшити фонд заробітної плати підприємства шляхом формування нової системи заохочень та бонусів. Минулого місяця на підприємстві було виготовлено понад 4 млн. електроджгутів і ми працюємо над тим, щоб цей показник покращувався», - зазначив Олександр Тіщенко.

Під час засідання присутні підвели підсумки минулого року, обговорили плани роботи організації на 2019 рік, а також зупинились на організаційних та фінансових питаннях діяльності Громадської організації «Вінницький бізнес клуб». Також, до складу учасників об’єднання цього дня увійшло ТОВ «Люстдорф» в особі його директора Андрія Супрунова. Крім того, відбулось представлення нового керівника ТОВ «Барлінек Інвест» Андрія Костриці.

Принагідно, Володимир Мережко запросив членів ГО «Вінницький бізнес клуб» долучитись до наради з питань розвитку промисловості Вінниччини та забезпечення виробничих підприємств робітничими кадрами, що надасть заходу практичного характеру.« повернутися до списку новин