Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині відбудеться Великодня ярмарка

Переглядів: 345

 

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації 31 березня 2018 року в місті Вінниці в мікрорайоні Вишенька біля ТЦ «Plaza Park»  по вул. Келецькій, 117, Б буде проведений Великодній ярмарок з продажу населенню сільськогосподарської продукції,  продовольчих та інших  товарів святкової тематики.

У Великодньому ярмарку приймуть участь  сільськогосподарські формування, фермерські господарства, птахокомбінати, суб’єкти господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, торгівлі, ресторанного господарства,  підприємства споживчої кооперації.      Населенню буде запропоновано широкий асортимент м'ясних та ковбасних виробів, курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, макаронних виробів, борошна, крупи, плодоовочевих консервів, овочів та фруктів, а також товари сувенірної святкової тематики, гончарні вироби, плетені кошики, декоративні свічки, писанки тощо.

Напередодні ярмарку проводиться моніторинг цінової ситуації на споживчому ринку. Основною умовою  участі у ярмарку буде зниження цін на10-15% нижче ринкових.

Ярмарок розпочне роботу у 8-00 годині ранку.

Такі ж ярмарки будуть проведені у всіх містах та районних центрах із залученням сільськогосподарських товаровиробників, переробних підприємств, торгівлі, ресторанного господарства та інших суб’єктів господарювання, про які буде повідомлено у місцевих засобах масової інформації.

Заїзд учасників на ярмарок буде здійснюватись за запрошеннями, які можна отримати у відділі внутрішньої торгівлі, сфери послуг та нормованого забезпечення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), каб. 801, тел. 66-11-80) або безпосередньо на ярмарках (для віддалених районів).

Оргкомітет запрошує вінничан та гостей міста завітати на святковий ярмарок!« повернутися до списку новин