Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Напередодні Великодня в області відбудеться святковий ярмарок

Переглядів: 419

 

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації 31 березня 2018 року в місті Вінниці в мікрорайоні Вишенька біля ТЦ «Plaza Park»  по вул. Келецькій, 117, Б відбудеться Великодній ярмарок з продажу населенню сільськогосподарської продукції,  продовольчих та інших  товарів святкової тематики.

З цього приводу, сьогодні 21 березня, у Департаменті міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації відбувся організаційний комітет з підготовки та проведення передвеликоднього ярмарку в місті Вінниці під головуванням заступника директора Департаменту-начальника управління торгівлі, послуг та розвитку споживчих ринків Вєги Кулявець.

«31 березня 2018 року відбудеться Великодній ярмарок, який ми маємо провести на високому організаційному рівні, незважаючи на погодні чи будь-які інші непередбачувані умови. Звертаюсь до усіх членів оргкомітету: необхідно врахувати всі особливості проведення даного заходу та фахово виконати покладені на вас зобов’язання. Окрім того, хочу звернути увагу на необхідність забезпечення широкого асортименту м’ясної продукції, риби, молочної продукції, яєць та великодніх пасок. Нами розроблено рекомендовані ціни на дані категорії товарів, які ми передамо товаровиробникам, аби наші громадяни мали можливість придбати всі необхідні продукти за зниженими цінами», - зазначила Вєга Кулявець.

Цьогоріч у ярмарку братимуть участь  сільськогосподарські формування, фермерські господарства, птахокомбінати, суб’єкти господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, торгівлі, ресторанного господарства,  підприємства споживчої кооперації.   Вінничани зможуть обрати необхідні для себе товари з широкого асортименту м'ясних та ковбасних виробів, курятини та риби, яєць, олії, молочних продуктів, хлібобулочних і макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів, овочів та фруктів. Окрім того, буде представлено різноманітні товари сувенірної святкової тематики, гончарні вироби, плетені кошики, декоративні свічки, писанки тощо.

Асортимент продукції та час проведення ярмарку обумовлюється тематикою та датами відзначення Великодня, адже 1 квітня дане свято відзначають християни західного обряду, а 8 квітня  - християни східного обряду.

Наразі організаторами проведено моніторинг цін на згадані категорії продукції на споживчому ринку, відповідно до якого будуть сформовані рекомендовані ціни для товаровиробників та реалізаторів, які братимуть участь у ярмарку.

Ярмарок традиційно розпочне роботу о 8:00 годині ранку. Заїзд учасників на ярмарок буде здійснюватись за запрошеннями, які можна отримати у відділі внутрішньої торгівлі, сфери послуг та нормованого забезпечення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (тел. 66-11-80) або безпосередньо на ярмарку (для віддалених районів).

Участь товаровиробників та підприємців Вінниччини у Великодньому ярмарку є безкоштовною.« повернутися до списку новин