Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Проведено роз’яснювальну роботу щодо неправомірного використання найманої праці

Дата створення: 15:55 28.01.2020, Переглядів: 276

        28 січня в смт Муровані Курилівці робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, здійснено рейди-обстеження суб’єктів господарювання з метою виявлення фактів використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин. Проведено роз’яснювальну роботу із представниками роботодавців та найманими працівниками з питань трудового законодавства, наголошено на відповідальності за порушення законодавства про працю та необхідності легалізувати трудові відносини з найманими працівниками, недопущенні нарахування і виплати заробітної плати у розмірі меншому за мінімальну заробітну плату.

Проведено засідання протиепізоотичної комісії

Дата створення: 14:18 28.01.2020, Переглядів: 105

28 січня відбулось засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мурованокуриловецькій районній державній адміністрації. Засідання проводив перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Петренко, присутні спеціалісти районного управління Держпродспоживслужби,  керівники  інших установ та організацій що входять до складу комісії.

У родині вінницьких зубрів народилось поповнення

Дата створення: 14:00 28.01.2020, Переглядів: 3

Зимовий облік 2020 року засвідчив, що найчисельніша в Україні вінницька популяція зубра європейського поповнилася на сім теляток. І тепер родина зубрів нараховує 101 особину. Щорічно взимку хмільницькі лісівники проводять облік чисельності зубра європейського на території його проживання. Це Уладівське та Широкогребельське лісництва Хмільницького лісгоспу (лісові угіддя площею 8,4 тисячі га), а також польові угіддя площею близько 10 тис га, які знаходять на території Калинівського, Літинського та Хмільницького районів.

Задля порятунку людських життів Владислав Скальський власним прикладом закликав долучитись до донорства крові

Дата створення: 13:07 28.01.2020, Переглядів: 6

Сьогодні, голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський разом із заступницею Наталею Заболотною завітали до обласного центру служби крові. Із роботою закладу керівників ознайомила директор центру Оксана Банах, яка розповіла про основні напрямки діяльності закладу, роботу з донорами та подальші перспективи розвитку.

Олексій Гончарук: Новий комплекс Охматдиту буде забезпечувати в 4 рази більше трансплантацій кісткового мозку — до 100 замість 25-ти

Дата створення: 10:32 28.01.2020, Переглядів: 5

Новий комплекс Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», буде забезпечувати в 4 рази більше трансплантацій кісткового мозку — до 100 замість 25-ти. Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час перевірки процесу будівництва нового комплексу лікарні.  «Завітав сьогодні до Охматдиту, щоб на власні очі перевірити стан ремонтних робіт. Будівництво цього корпусу почали 9 років тому. Цей багаторічний «довгобуд» декількох поколінь влади Уряд скоро завершить. Тільки уявіть собі — його введення дозволить забезпечити, наприклад, не 25 операцій з трансплантації кісткового мозку, а до 100. Це не просто цифри, це в чотири рази більше дитячих життів, які ми зможемо врятувати», — сказав Олексій Гончарук.

Підприємцям Вінниччини про важливе значення легального оформлення трудових відносин

Дата створення: 10:20 28.01.2020, Переглядів: 6

Роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання проводять фахівці головного управління Пенсійного фонду Вінниччини. Протягом трьох днів, з 25 по 27 січня, про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин  пенсійники поінформували 350 підприємців, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування. У свою чергу, про заходи здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю фізичними особами-підприємцями повідомили під час щомісячної інформаційної зустрічі на базі Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області.

Лісівники Вінниччини проводять облік диких тварин

Дата створення: 10:19 28.01.2020, Переглядів: 3

Щорічний зимовий облік диких тварин розпочався у мисливських угіддях державних підприємств Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства та інших користувачів мисливських угідь Вінниччини. Обліковують чисельність диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин і лісівники ДП «Жмеринський лісгосп». Підрахунок дичини, як правило, проводять за допомогою багатьох методів, зокрема, методу шумового прогону, спостереженням у місцях підгодівлі. Однак, у зв’язку із відсутністю снігу, проведення підрахунку тварин за слідами є неможливим.

В області реалізовуватиметься всеукраїнський проєкт "Агропорт Україна"

Дата створення: 08:30 28.01.2020, Переглядів: 7

27 січня, під керівництвом голови ОДА Владислава Скальського відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області. Очільник регіону заслухав інформацію про стан агропромислового комплексу Вінниччини, роботу галузі фінансів та казначейства, розглянуто питання медичного та соціального забезпечення, освітньої галузі, тощо.

Обрано голову та новий склад наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області

Дата створення: 08:10 28.01.2020, Переглядів: 5

27 січня, відбулись установчі збори наглядової ради установи «Агенції регіонального розвитку Вінницької області» під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. Участь в зібранні взяв голова облдержадміністрації Владислав Скальський. Присутні обрали голову  ради на 2020 рік. За результатами голосування ним став перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.

На Вінниччині завершено фінансування січневих пенсій

Дата створення: 15:47 27.01.2020, Переглядів: 8

24 січня 2020 року головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області завершено фінансування пенсій за поточний місяць. Загальна сума видатків на виплату січневих пенсій і грошових допомог склала 1225,3 млн грн.