Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

На Вінниччині розроблено ряд проектів, спрямованих на відновлення гідрологічного та санітарного режиму поверхневих водойм області

Дата створення: 15:02 18.01.2019, Переглядів: 36

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання робочої групи щодо відновлення гідрологічного та санітарного режиму поверхневих водойм області. Також  участь у засіданні взяли директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, начальник басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг Андрій Магера, начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий, головний інженер ТОВ «Водпроект» Вячеслав Подолян, директор ТОВ «Семар Поділля» Андрій Мокрецов.

Для людей з інвалідністю запроваджено онлайн-сервіс придбання залізничних квитків

Дата створення: 14:16 18.01.2019, Переглядів: 34

Крок за кроком Міністерство соціальної політики впроваджує європейські стандарти обслуговування з метою підвищення якості життя населення. Відсьогодні разом з Укрзалізницею запроваджено сервіс придбання пільгових квитків в онлайн-режимі через Інтернет  для осіб з інвалідністю.

В області активно ведеться робота щодо монетизації пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги

Дата створення: 13:39 18.01.2019, Переглядів: 33

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка за участю директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталі Заболотної та начальника філії  Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк» Бокового Юрія Євгеновича відбулась робоча нарада щодо монетизації пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги. На початку зустрічі заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк зазначив, що 27 грудня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі, якою змінив алгоритм її виплати.

На Вінниччині три підприємства отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування

Дата створення: 13:37 18.01.2019, Переглядів: 34

Сьогодні в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулось засідання Комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування підприємствам та організаціям. На порядку денному засідання розглядалось 3 заяви: від Вінницької обласної організації інвалідів «Самодопомога» на отримання права користування пільгами з оподаткування її підприємству «Системні рішення», Громадської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» (УТОС) для отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування підприємству об’єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих» та «Барському учбово-виробничому підприємству Українського товариства сліпих» та Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» (УТОГ) для отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування підприємству Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій взяв участь у церемонії передачі Парламенту вишитої карти-оберегу України

Дата створення: 10:25 18.01.2019, Переглядів: 35

У четвер, 17 січня, у кулуарах Верховної Ради України відбулась церемонія передачі Парламенту вишитої карти-оберегу України. Її передала Голові Верховної Ради України Андрію Парубію автор проекту «Україна – разом!», громадська діячка та журналістка Ірина Басенко, яка започаткувала проект у 2014 році. Голова Верховної Ради Андрій Парубій, приймаючи дарунок, зазначив, що останнім часом Верховна Рада України стала культурним центром, де кожного дня відбуваються важливі культурологічні заходи, серед яких і сьогоднішній.  «Я щиро радий, що від імені усього українського Парламенту я приймаю сьогодні цей дар – вишиту карту України, і що вона прикрашатиме наш Парламент», - сказав він.

Україна ні в кого не буде питати дозволу, крім власного народу - Президент про стратегічний курс держави на вступ до ЄС і НАТО

Дата створення: 08:07 18.01.2019, Переглядів: 39

Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна визначила свої пріоритету у стратегічному розвитку і проведенні реформ та втілює їх у життя, попри численні спроби звести нашу державу з обраного шляху. Про це Петро Порошенко сказав на Житомирщині під час спілкування з мешканцями Станишівської об‘єднаної територіальної громади. Президент нагадав в яких складних умовах відбувалося створення нової української армії і сьогодні у Збройних Силах молоде покоління вмотивованих, патріотичних і професійних військових. «Вони не просто нагодовані, одягнуті в нову форму, озброєні, навчені. Вони мають величезну мотивацію - бо вони боронять рідну землю. І я пишаюся тим, що саме церква і саме армія зараз користуються найбільшою довірою українського народу», - додав він.

Стартує прийом документів на здобуття стипендій Президента для молодих письменників та митців

Дата створення: 08:07 18.01.2019, Переглядів: 36

Міністерство культури України, відповідно до Указу Президента України "Про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового та кіномистецтва" від 23 січня 2018 року №13/2018, оголошує про початок відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України. Призначається 250 стипендій на рік. Виплата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб проводиться щомісяця протягом року.

На Вінниччині відкрито другу чергу відділення легеневого туберкульозу для дорослих Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об'єднання «Фтизіатрія»

Дата створення: 16:34 17.01.2019, Переглядів: 47

Проблема лікування туберкульозу зі стійкою до основних протитуберкульозних ліків в Україні та у Вінницькій області є надзвичайно  актуальною. Україна продовжує бути «лідером» у Європі  щодо розповсюдження хіміорезистетного туберкульозу. Зокрема, рівень поширення стійкого до ліків туберкульозу у Вінницькій області такий, як і середній показник по Україні. Серед вперше виявлених хворих від 20% до 25% мають первинну стійкість до основних протитуберкульозних ліків.

Медична реформа вже має результати, а протягом 3-5 років українці відчують нову якість медичних послуг, – Володимир Гройсман

Дата створення: 15:25 17.01.2019, Переглядів: 45

Започаткована Урядом України реформа системи охорони здоров’я змінює не тільки принципи фінансування галузі, а й якість надання послуг. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи проміжні результати роботи деяких програм реформи та плани на 2019 рік. Глава Уряду наголосив, що план змін є і його потрібно виконувати системно і послідовно. «Якщо 3-5 років робити те, що передбачено планом реформи медицини, протягом цього часу українці будуть бачити позитивні зміни в системі охорони здоров’я, відчують підвищення якості надання медичної допомоги. Важливо діяти системно і послідовно. В результаті українці отримають кваліфікованих лікарів, нормальні умови отримання допомоги, а лікар отримає нормальну, достойну заробітну плату», – сказав Володимир Гройсман.