Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Дотримання вимог безпеки – ключове завдання всіх учасників освітнього процесу

Дата створення: 16:35 11.12.2019, Переглядів: 4

У приміщенні Вінницької академії неперервної освіти 11 грудня відбулось розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. У засіданні взяли участь керівники органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад, відповідальні за освіту в об’єднаних територіальних громадах, а також керівники закладів вищої та передвищої освіти, директори шкіл-інтернатів, керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти та директори закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування.

Проблеми формування особистості через виховний вплив соцмереж, безпеку в інтернеті та культуру блогерства обговорювали медіаексперти на Вінниччині

Дата створення: 15:38 11.12.2019, Переглядів: 3

11 грудня, у  пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА зібрались за круглим столом представники вінницьких медіа тагромадських організацій, працівники освіти, соціальних служб, столичні експерти з Академії блогерства «Yuccie»,  популярні блогери. За участі директорки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлани Василюк та її заступниці Альони Лавровської відбувся медіадиспут та експертне обговорення  актуальної тематики:«Соціальні мережі та нові медіа в освіті. Вчитель-блогер. Креативні батьки та діти-блогери. «За» чи «проти»? Перспективи та прогнози 2020».

На Вінниччині підбили підсумки інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» та обласного конкурсу дитячого малюнку «Моя родина вільна від насильства»

Дата створення: 15:13 11.12.2019, Переглядів: 3

11 грудня, в приміщенні молодіжного центру «Квадрат» відбулось нагородження переможців обласного конкурсу дитячого малюнку «Моя родина вільна від насильства». Конкурс організовано та проведено Департаментом соціальної та молодіжної політики ОДА спільно з Департаментом освіти і науки ОДА в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Учасники заходу розподілені на 3 вікові групи: молодший вік (7-10 років), середній вік (11-15 років) і старший вік (16-17). Переможницею серед учасників віком 7 до 10 років І місце зайняла Літвінчук Софія, ІІ місце – Кабаровська Вероніка, ІІІ місце – Харченко Софія.

«Є-Малятко»: повний комплекс реєстраційних послуг для новонароджених лише за однією заявою

Дата створення: 09:51 11.12.2019, Переглядів: 3

10 грудня, у приміщенні Вінницької міської ради відбулася робоча зустріч між представниками управлінь та департаментів області з питання запровадження з 1 січня 2020 року реєстраційної послуги для новонароджених під назвою «Є-Малятко». Проект під назвою «Є-Малятко» передбачає повний комплекс послуг за однією заявою:

Президент присвоїв звання «Мати-героїня» 32 жінкам Вінниччини

Дата створення: 08:11 11.12.2019, Переглядів: 9

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 893 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Почесне звання отримали 847 українських жінок.Серед нагороджених -32 багатодітні матері Вінниччини. Указом відзначені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, створили належні умови для їхнього інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Всеукраїнська акція 16 днів проти насильства

Дата створення: 15:01 10.12.2019, Переглядів: 88

    Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі –Центр) спільно з Мурованокуриловецьким районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області долучилися до Всеукраїнської акції 16 днів проти насильства і організували круглий стіл з учнями 9-го класу Мурованокуриловецької школи №2. «Я  - проти насильства» - така тема заходу. На превеликий жаль проблема насильства в сім'ї та булінгу серед неповнолітніх сьогодні є актуальною в нашому суспільстві.

Сергія Здітовецького призначено на посаду першого заступника голови облдержадміністрації

Дата створення: 12:54 10.12.2019, Переглядів: 13

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Владислава Скальського № 89-рк  від 6 грудня 2019 року на посаду першого заступника голови обласної державної адміністрації призначено Здітовецького Сергія Георгійовича. Голова облдержадміністрації Владислав Скальський представив свого  першого заступника Сергія Здітовецького.  Він повідомив, що Здітовецький Сергій Георгійович приступає до виконання обов’язків першого заступника голови облдержадміністрації з 10 грудня поточного року.

Закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу може бути продовжений ще на рік – Президент

Дата створення: 10:48 10.12.2019, Переглядів: 11

Закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» може бути продовжений ще на один рік, повідомив Президент України Володимир Зеленський. «Сьогодні сторони висловили зацікавленість у досягненні домовленості в рамках Нормандського формату та Тристоронньої контактної групи щодо всіх правових аспектів особливостей місцевого самоврядування окремих районів Донецької та Луганської областей та інкорпорування «формули Штайнмаєра», – повідомив Глава держави під час зустрічі зі ЗМІ за результатами саміту лідерів країн – учасниць Нормандського формату в Парижі.

До питання відновлення Україною повного контролю над державним кордоном сторони повернуться на наступній зустрічі «Нормандської четвірки» – Президент

Дата створення: 10:47 10.12.2019, Переглядів: 10

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на переговорах лідерів «Нормандської четвірки» в Парижі порушував питання необхідності відновлення Україною повного контролю над державним кордоном на сході, і до нього повернуться на наступній зустрічі у Нормандському форматі. «У нас з Президентом Російської Федерації абсолютно різний погляд щодо передачі кордону і щодо того, коли це можливо», – повідомив Володимир Зеленський під час зустрічі зі ЗМІ за результатами переговорів лідерів країн – учасниць «Нормандської четвірки» в Парижі.

Володимир Зеленський: Для мене найголовніша перемога – ми домовилися про звільнення за принципом «всіх на всіх» до 31 грудня

Дата створення: 09:47 10.12.2019, Переглядів: 8

Під час зустрічі лідерів країн «Нормандської четвірки» у Парижі сторони домовилися про сприяння звільненню утримуваних осіб до 31 грудня 2019 року за принципом «всіх на всіх», повідомив Президент України Володимир Зеленський. «Сьогодні Україна, Німеччина, Франція та Російська Федерація обговорили чимало та погодили деякі дуже важливі речі. Країни-учасниці сприяють взаємному звільненню до 31 грудня 2019 року за принципом «всіх на всіх». Було погоджено необхідність верифікувати повні списки та надати повний і безумовний доступ представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста до всіх утримуваних осіб», – сказав Президент України під час зустрічі зі ЗМІ за результатами саміту лідерів країн Нормандського формату в Парижі.