Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Святкові заходи до Дня незалежності

Дата створення: 17:03 22.08.2019, Переглядів: 1

22 серпня в приміщенні Мурованокуриловецького районного Будинку культури відбулися заходи з нагоди 28-річниці незалежності України. Учасників свята вітали перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Петренко, голова районної ради Сергій Кушнір та народний депутат Лариса Білозір.

На Вінниччині під час штабних тренувань відпрацьовували навички дій у складних погодних умовах осінньо-зимового періоду

Дата створення: 08:10 22.08.2019, Переглядів: 6

На базі Департаменту цивільного захисту Вінницької обласної державної адміністрації 21 серпня було проведено штабне тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо дій в складних умовах осінньо-зимового періоду. Темою навчання було «Дії органів управління обласної підсистеми (районних, міських та об'єднаних територіальних громад) єдиної державної системи цивільного захисту щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.» Також на території Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області рятувальники провели практичні заняття із перевірки техніки із високою прохідністю, розгортання пунктів обігріву для учасників дорожнього руху та матеріально-технічне забезпечення для виконання дій за призначенням.

"Обжинки-2019" на Вінниччині: аграрії краю гідно склали найважливіший іспит своєї професії – зібрали багатий врожай

Дата створення: 08:05 22.08.2019, Переглядів: 13

21 серпня, у м. Тульчин відбулись святкові заходи з нагоди завершення жнивної кампанії.

Україна та Ізраїль домовилися остаточно вирішити проблему масових відмов українцям у перетині ізраїльського кордону – Володимир Зеленський

Дата створення: 08:00 22.08.2019, Переглядів: 8

Україна та Ізраїль, між якими запроваджено безвізовий режим, домовилися остаточно вирішити проблему масових відмов українським громадянам у перетині ізраїльського кордону. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу. «Останнім часом наші держави активно співпрацюють і в міграційній сфері. Йдеться про численні відмови громадянам України на в’їзд до Ізраїлю. Ми домовилися остаточно вирішити цю проблему», – заявив Глава держави. Володимир Зеленський також наголосив, що громадяни обох країн повинні максимально користуватися перевагами безвізового режиму. «Громадяни обох держав повинні максимально користуватися перевагами безвізового режиму, а українські громадяни не повинні тисячами затримуватися на кордоні Ізраїлю», – наголосив Президент України.

Понад 3,3 млрд євро інвестовано в «чисту» енергетику та енергоефективність України за 5 років завдяки ефективним законодавчим змінам, - Держенергоефективності

Дата створення: 15:00 21.08.2019, Переглядів: 5

На прес-конференції у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив журналістам результати роботи за 5 років та ініціативи, завдяки яким українські сім’ї зменшують комунальні платежі, а бізнес інвестує у вітчизняну «зелену» електро- та теплоенергетику. Серед ключових показників роботи:

Які послуги, обстеження та аналізи для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань можна отримати безоплатно?

Дата створення: 11:35 21.08.2019, Переглядів: 13

Кожен пацієнт, що подав декларацію про обслуговування у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, має право на безоплатний гарантований державою пакет медичних послуг на первинній ланці. Перелік послуг, які входять до цього пакета, чітко визначений і затверджений наказом МОЗ №504. Отримати ці послуги пацієнт може безоплатно. За нього заплатила Національна служба здоров’я України за договором з медичними закладами. Карту медичних закладів, які надають первинну медичну допомогу та мають договір з НСЗУ, можна побачити на нашому сайті НСЗУ. Повний перелік послуг, аналізів та обстежень, які входять у безоплатний пакет послуг на первинній допомозі можна побачити тут.

В області ведеться активна робота з напрацювання варіантів практичного впровадження адміністративно-територіальної реформи

Дата створення: 11:34 21.08.2019, Переглядів: 6

20 серпня, в облдержадміністрації відбулось засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області. На засіданні були присутні члени робочої групи та голови об’єднаних територіальних громад області. Головував заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк. Він зазначив, що реформування адміністративно-територіального устрою на засадах децентралізації є одним із ключових та стратегічно необхідних напрямів системних трансформацій в Україні. Відтак, мета нинішнього зібрання – напрацювати варіанти можливого порядку дій.

Валерій Коровій: «Найкращим доказом успішності реформи НУШ є небажання першачків залишати шкільні класи»

Дата створення: 11:33 21.08.2019, Переглядів: 8

19 серпня, в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Садовського зібралося кількасот представників однієї з найблагородніших професій людства. Приводом для такого зібрання освітян Вінниччини стала традиційна серпнева обласна конференція педагогічних працівників, де йшлося про результати першого року НУШ, інклюзію та підготовку до 2019/2020 навчального року. Участь у роботі конференції взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко та голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов.

Монетизовану субсидію можна отримати у будь-якому з 34 уповноважених банків

Дата створення: 13:28 20.08.2019, Переглядів: 9

                    Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію. Це може бути один з 34 уповноважених банків на здійснення соціальних виплат.

Мурованокуриловецьке районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує

Дата створення: 13:22 20.08.2019, Переглядів: 21

                  Амброзія полинолиста – злісний карантинний бур’ян, який завдає значної шкоди сільському господарству. Розвиваючи потужну кореневу систему та велику надземну вегетативну масу, швидко заселяє сільськогосподарські угіддя та пустирі, витісняючи місцеві види рослин. Крім того, вона містить речовини, які погіршують смакові якості молока і молочних продуктів при поїданні її коровами