Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників сільського господарства

Дата створення: 16:45 16.11.2018, Переглядів: 12

Шановні аграрії району! Щиро вітаю Вас із професійним святом - святом працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Свято дбайливих господарів.

На всеукраїнській конференції розглянули Механізми взаємодії органів державної влади Вінниччини з національними спільнотами

Дата створення: 16:13 16.11.2018, Переглядів: 9

У четвер, 15 листопада, у рамках реалізації проекту «Зміцнення підтримки національних меншин в Україні» спільної програми  Європейського Союзу та Ради Європи відбулася конференція на тему «Виконавчі структури та механізми діалогу для національних меншин: проблеми та перспективи», організована Офісом Ради Європи в Україні спільно із Міністерством культури України. До участі у заході були запрошені представники центральних органів виконавчої влади та обласних державних адміністрацій, чиї функції дотичні до вирішення етнонаціональних питань.

Глава Уряду про опалювальний сезон: Люди більше не повинні страждати

Дата створення: 16:12 16.11.2018, Переглядів: 12

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає прямим шантажем і недолугістю дії деяких мерів українських міст, які допустили зриви початку опалювального сезону. Люди через такі дії страждати не повинні. Про це Глава Уряду сказав, відповідаючи на запитання журналістів у Вінниці. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає прямим шантажем і недолугістю дії деяких мерів українських міст, які допустили зриви початку опалювального сезону. Люди через такі дії страждати не повинні. Про це Глава Уряду сказав, відповідаючи на запитання журналістів у Вінниці.

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

Дата створення: 16:11 16.11.2018, Переглядів: 12

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

Володимир Гройсман на нараді з медреформи: Ми змінюємо філософію роботи медгалузі і забезпечуємо мотивацію лікарів працювати краще

Дата створення: 16:10 16.11.2018, Переглядів: 12

Вапроваджена Урядом України реформа системи охорони здоров’я продовжується, і її перші результати вже відчуваються: змінюється філософія організації роботи галузі, принципи фінансування, підвищується мотивація лікарів працювати краще.  Вапроваджена Урядом України реформа системи охорони здоров’я продовжується, і її перші результати вже відчуваються: змінюється філософія організації роботи галузі, принципи фінансування, підвищується мотивація лікарів працювати краще. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час всеукраїнської наради з питань трансформації системи охорони здоров’я, яка проходить у Вінниці.

Консолідація заради розвитку

Дата створення: 16:09 16.11.2018, Переглядів: 11

Взяти відповідальність на себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи - Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє. Взяти відповідальність на себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи - Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє. 

Інформація фінансового управління про виконання районного бюджету Мурованокуриловецького району станом на 16.11.2018 року

Дата створення: 15:57 16.11.2018, Переглядів: 12

До загального фонду районного бюджету станом на 16 листопада 2018 року  надійшло доходів в сумі 170150,8 тис.грн., при уточненому плані на січень-листопад 175941,4 тис.грн., що складає 96,7 %, в тому числі за листопад надійшло доходів в сумі 11782,3 тис.грн.

«Чарівний світ в яскравих фарбах»

Дата створення: 13:58 16.11.2018, Переглядів: 17

15 листопада у виставковій залі Мурованокуриловецького районного краєзнавчого музею імені Федора Коновалюка під такою назвою було відкрито виставку творчих робіт самодіяльної художниці Валентини Антонюк із села Дружба.

Рада регіонального розвитку 12.11.2018

Дата створення: 13:04 16.11.2018, Переглядів: 19

У обласному центрі відбулось святкування Дня працівників сільського господарства

Дата створення: 11:48 16.11.2018, Переглядів: 20

Делегація з Мурованокуриловеччини взяла участь у святкуванні Дня працівників сільського господарства. Під час урочистостей керівники області вручили відзнаку в номінації «Краще агроформування по виробництву молока» керівнику фермерського господарства «Велес Віта» Петру Струсевичу, подяку Прем’єр-міністра України оператору машинного доїння фермерського господарства «Велес Віта» Любові Кирилюк та почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради з грошовими винагородами трактористу селянсько-фермерського господарства «Стріла» смт Муровані Курилівці Роману Бойко та водію фермерського господарства «Олімп» с. Степанки Сергію Пальонко.