Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Відбулася нарада дільничних комісій

Дата створення: 15:58 19.03.2019, Переглядів: 19

19 березня в районному будинку культури представники Шаргородської окружної виборчої комісії №15 провели нараду з головами, заступниками та секретарями дільничних виборчих комісій району й видали матеріали для проведення виборчої кампанії.

Прем’єр-міністр про монетизацію субсидій: Процес пішов, гроші належать українцям

Дата створення: 13:27 19.03.2019, Переглядів: 16

Запроваджена Урядом України програма монетизації субсидій проходить злагоджено. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. «Ми виплатили вже понад 350 млн грн субсидій. Процес пішов. Ці гроші належать українцям. Фактично до нового опалювального сезону прийдемо з працюючою системою», – сказав Прем’єр-міністр.

На Вінниччині відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій, що були подані на конкурс проектів громадських організацій

Дата створення: 11:46 19.03.2019, Переглядів: 13

       Протягом 14 та 18 березня, у залі засідань облдержадміністрації відбувалося друге засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

На Вінниччині презентували унікального для України робота-хірурга daVinci

Дата створення: 11:44 19.03.2019, Переглядів: 13

     Сьогодні, 18 березня, в клініці «Інномед» відбулася презентація першого в Україні робота-хірурга daVinci, за допомогою якого фахівцями клініки вже проведено низку унікальних операцій. Представники мас-медіа, громадськості, медицини міста  та області мали змогу бути присутніми на презентації роботи приладу.

На Вінниччині розпочав роботу новий сучасний молокопереробний комплекс європейського зразка

Дата створення: 09:32 19.03.2019, Переглядів: 14

    Потужності нового молокопереробного комплексу знаходяться у селі Каташин Чечельницького району. Саме там агрофірма «Ольгопіль», яку очолює Павло Каленич, запустила в експлуатацію новий завод «Villa Milk» з виробництва молочної продукції під однойменною торговою маркою. Особливість підприємства в тому, що воно має завершений цикл виробництва – від вирощування кормів, утримання поголів’я молочного стада до переробки молочної сировини та виробництва кінцевого продукту споживання.

У Вінницькій області підбили підсумки 2018 року та визначили пріоритети роботи Головного управління Держгеокадастру

Дата створення: 09:31 19.03.2019, Переглядів: 14

   Сьогодні, 18 березня, у приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області відбулось засідання колегії щодо підсумків роботи територіального органу протягом 2018 року, а також визначення пріоритетів та реалізації ключових завдань у поточному році.

Проведено зустрічі голови райдержадміністрації з жителями Долинянської, Михайловецької, Снітківської територіальних громад

Дата створення: 09:13 19.03.2019, Переглядів: 31

    Голова райдержадміністрації Сергій Ладан 18 березня зустрівся з жителями Долинянської, Михайловецької, Снітківської територіальних громад за участю начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Войтенко, заступника начальника Могилів-Подільського об’єднаного пенсійного фонду України Вінницької області Тетяни Реморової, головного лікаря КНП «Центр  первинної  медико-санітарної  допомоги Мурованокуриловецької  районної  ради  Вінницької  області» Лариси Сидоренко.

З початку року платники Вінниччини спрямували до держбюджету понад 76,8 мільйонів гривень військового збору

Дата створення: 16:52 18.03.2019, Переглядів: 22

       За січень-лютий 2019 року платники Вінниччини спрямували на потреби української армії 76 мільйонів 826,5 тисяч гривень військового збору. Про це інформує начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

На Вінниччині в грошовій формі монетизації субсидію отримують 164 тис домогосподарств

Дата створення: 16:49 18.03.2019, Переглядів: 22

    Такі дані озвучила директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна під час щопонеділкової апаратної наради голови ОДА з керівниками департаментів та служб області.