Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

10 закладів профтехосвіти Вінниччини здобули перемогу в міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

Дата створення: 16:21 23.10.2019, Переглядів: 0

Вчора, 22 жовтня, у Київському Палаці дітей та юнацтва розпочалась Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Виставку традиційно організовує та проводить компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Владислав Скальський: «Villa Milk» – це підприємство європейського зразка, продукція якого швидко завоює свою популярність

Дата створення: 15:38 23.10.2019, Переглядів: 4

В рамках робочої поїздки до Чечельницького району голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський відвідав сучасний завод із виробництва молочної продукції «Villa Milk» в с.Каташин. Завод запущено в експлуатацію навесні цього року агрофірмою «Ольгопіль», яку очолює Павло Каленич. На підприємстві очільник області мав змогу ознайомитись із виробничими потужностями підприємства, поспілкуватись з працівниками та особисто спробувати виготовлену продукцію.

Вінничан та гостей міста 1-2 листопада запрошують на VinBookFest

Дата створення: 15:37 23.10.2019, Переглядів: 2

У перші дні листопада поціновувачі літератури мають змогу взяти участь у книжковому фестивалі VinBookFest, який проходитиме в приміщенні обласного академічного театру ляльок. Програма фестивалю буде цікавою як для дітей, так і для дорослих, адже проводитимуться книжкові ярмарки, конкурси кращих читачів, майстер-класи, творчі зустрічі з відомими українськими письменниками сучасності і презентації їх нових творів, показ вистав лялькового театру, діятиме лаунж зона «Читай», а також будуть встановлені тематичні фотозони.

У 2020 році 550 українських шкіл зможуть провести мовні табори GoCamp за участі іноземних волонтерів – стартувала попередня реєстрація

Дата створення: 13:04 23.10.2019, Переглядів: 6

У 2020 році 550 українських шкіл зможуть запросити до себе іноземних волонтерів і разом із ними організувати пришкільні мовні табори у форматі GoCamp. Для усіх бажаючих долучитися до ініціативи стартувала попередня реєстрація, що триватиме до 17 листопада 2019 року за посиланням. На даному етапі реєстрація не означає подачу заявки на GoCamp 2020 і не зобов'язує кандидатів надалі організовувати табір. У такий спосіб організатори виявлять кількість потенційних учасників, а також зможуть роз'яснити умови участі зацікавленим адміністраціям.

«ПлазмаТек» – це яскравий приклад успішної інвестиційної політики регіону та амбасадор промисловості Вінниччини в світі

Дата створення: 12:52 23.10.2019, Переглядів: 6

23 жовтня, голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський побував на підприємстві ПрАТ «ПлазмаТек», що в с. Рудниця Піщанського району. Голова облдержадміністрації відвідав виробничі потужності компанії, що спеціалізується на виробництві сучасних зварювальних електродів. Він, зокрема,оглянув цехи та дільницю зварювально-технологічних випробувань, склад готової продукції й побутові приміщення, а також лабораторію з унікальним обладнанням, де випробовують електроди на розрив, твердість і низку інших показників.

На Вінниччині розпочав роботу черговий тематично-оздоровчий семінар для представників громадських організацій учасників АТО/ООС

Дата створення: 08:00 23.10.2019, Переглядів: 4

22 жовтня,  відбулося офіційне відкриття тематично-оздоровчого семінару для голів, заступників та активістів районних та міських громадських організацій учасників АТО/ООС Вінниччини, який проходить на базі обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. Втретє для цієї категорії учасників організовує такий семінар Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Вінниччина є одним з лідируючих регіонів за кількістю охоплених відпочинком дітей у 2019 році

Дата створення: 15:54 22.10.2019, Переглядів: 6

Сьогодні, під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Олега Коваля відбулась всеукраїнська селекторна нарада, присвячена підведенню підсумків проведення дитячої оздоровчої кампанії 2019 року. Участь у селекторі взяли члени центрального міжвідомчого штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей. У вінницькій студії були присутні заступник голови ОДА Ігор Івасюк, директор департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, в.о. директора департаменту освіти і науки ОДА Володмир Буняк, представники органів державного нагляду та контролю, до компетенції яких відносяться питання оздоровлення та відпочинку дітей, представники департаментів та управлінь, які займаються питаннями оздоровлення та відпочинку дітей.

На Вінниччині презентували інноваційний освітній проєкт «Трансформуйся в успіх!»

Дата створення: 15:10 22.10.2019, Переглядів: 8

22 жовтня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася пресконференція громадської організації «Інститут громадських ініціатив Вінниччини» щодо реалізації в області проєкту «Трансформуйся в успіх!», що став одним із переможців конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету. Проєкт спрямовано на формування у молоді свідомої громадської позиції та розуміння своєї провідної ролі у розвитку громади через набуття лідерських навичок.

На Вінниччині тривають заходи з протидії незаконному вилову водних біоресурсів

Дата створення: 15:09 22.10.2019, Переглядів: 7

У період з 14 по 21 жовтня 2019 року державні інспектори Вінницького рибоохоронного патруля зафіксували 23 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено 11 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 11 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), та один – за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП (реалізація заборонених знарядь лову). Також оформлено шість актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Стартує відкриття сезону полювання на хутрових та парнокопитних тварин

Дата створення: 11:48 22.10.2019, Переглядів: 12

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» користувачі мисливських угідь Вінницької області проводять колективне та облавне полювання на мисливських парнокопитних тварин: