Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

2018 рік – рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

      Указом Президента України від 14 листопада 2017 року №361/2017 оголошено 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 155-р затверджено План заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

На виконання зазначеного Указу Президента України розпорядженням голови Мурованокуриловецької райдержадміністрації від 02 березня 2018 року № 95 був затверджений план заходів, спрямованих на реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у Мурованокуриловецькому районі.

Метою даного проекту є підвищення рівня обізнаності громадян про гарантовані Конституцією і законами України права та механізми їх реалізації і захисту, формування у суспільстві поваги до прав і свобод людини, посилення правової спроможності громад. В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.

Для реагування на порушення прав громадян у відповідних сферах при районній державній адміністрації створено міжвідомчий правозахисний штаб, до роботи у якому залучено представників структурних підрозділів райдержадміністрації, національної поліції, прокуратури, органів системи безоплатної правової допомоги.

З питань роботи міжвідомчого правозахисного штабу звертатись до сектору юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації або за тел. 2-15-00.

 « повернутися до списку оголошень