Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Конкурс для студентів «Розумним Бути Модно»

Студентам всіх районів Вінниччини пропонується прийняти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Автори кращих робот будуть визначені 23 жовтня 2019 року. Переможці отримають грошові гранти. 

Учасниками конкурсу можуть стати за власним бажанням студенти Вінницьких та обласних закладів вищої освіти, а також здобувачі ВО більш ніж сотні українських державних закладів вищої освіти. З повним переліком ЗВО та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням.

Позмагатися за грант мають можливість студенти ЗВО, які є офіційними учасниками конкурсу. У разі перемоги студенти отримають гранти у розмірі оплати за навчання за 10, 6 або 3 місяці. Сума відповідатиме тій, що студент-переможець витрачає згідно умов діючого контракту. Студенти-переможці державного замовлення отримають стипендіальне забезпечення за відповідний період.

Для участі в конкурсі «Розумним Бути Модно» потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Конкурс проводитися компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами: Ликар инфо - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; Е-Квиток - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; УАУА инфо - Інформаційний портал для батьків про дітей; Надра Кредит - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Переможців буде визначено 23.10.2019

Бажаємо успіху, творчого натхнення та перемоги найрозумнішим. Сподіваємося, це будуть студенти, які прославлятимуть Вінниччину!

 « повернутися до списку оголошень