Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

До уваги громадян

Протягом 2017 року на адресу державних органів влади та місцевого самоврядування масово надсилалися поштові конверти, які містили невідому речовину білого кольору із повідомленням про ймовірне віднесення її до вищевказаних вірусів. При цьому встановлено, що відповідальні особи органів державної влади та місцевого самоврядування під час обробки письмової кореспонденції  із вмістом потенційно небезпечної речовини не дотримуються заходів безпеки поводження з нею, що ставить під загрозу життя та здоров’я працівників вказаних державних установ, населення регіону і держави в цілому.

       З метою підвищення рівня безпеки під час обробки вхідної поштової кореспонденції  та мінімізації можливих наслідків проявів біотероризму просимо організувати проведення роз’яснювальних бесід та інструктажів з працівниками, які задіяні в обробці вхідною кореспонденції, щодо підвищення рівня пильності та уваги до підозрілих конвертів і пакунків із забезпеченням їх цілісності.  

         При виявленні кореспонденції з підозрілим вмістом слід звертатися за такими номерами телефонів:

      УСБУ у Вінницькій області (0432) 61-13-59;

      ГУ НП у Вінницькій області (0432) 59-43-03;

      Державна установа «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» (0432) 67-18-35.« повернутися до списку оголошень