Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ДО КІНЦЯ 2019 РОКУ ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ БУДУТЬ ПЕРЕФОРМОВАНІ У ТЕРИТОРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ (ТЦК та СП)

             На сьогоднішній день у Вінницькій області тривають системні та комплексні заходи щодо поетапного переходу військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Виконання заходів переформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки планується завершити до 30 грудня 2019 року відповідно до вимог «Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року» та на виконання окремого доручення Командувача Сухопутних військ Збройних Сил від 10.01.2018 № 187.

     Метою створення таких центрів є підвищення ефективності роботи з військовозобов’язаними, резервістами і ветеранами у системі надання послуг із соціального і правового захисту. Одним з головних завдань ТЦК та СП буде здійснення заходів вербування громадян на військову службу за контрактом.« повернутися до списку оголошень