Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Державна виконавча служба допомагає знайти роботу фінансовим боржникам

21 січня 2019 року між Міністерством юстиції України, Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці було підписано 2 Меморандуми. Вони передбачають тісну співпрацю зазначених органів державної виконавчої служби у напрямі сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

Так, державні виконавці територіальних відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області здійснюють роз’яснювальну роботу з боржниками за виконавчими документами. Фактично надають можливість знайти вихід виконати рішення суду, якщо боржник не працює і немає майна.

          Так за 4 місяці дії Меморандумів державними виконавцями Вінниччини було надано консультації та роз’яснення більш ніж  800 (восьмистам) боржникам по виконавчих провадженням та вже 60 працевлаштовано, 58 з них, за рішеннями про стягнення аліментів.

Варто  зазначити, що мова йде про досить престижні посади, зокрема:

 - Піщанським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області в рамках виконавчого провадження про стягнення аліментів, завдяки співпраці з Центром зайнятості було працевлаштовано боржника до Могилів Подільського прикордонного загону - Військової частини.

 - Ладижинським міським відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області в рамках меморандуму було запропоновано боржнику, ознайомитись з пропозиціями військової служби за контрактом, та згодом  працевлаштовано до Військової частини старшим сержантом.

Також, боржників працевлаштовано до різних підприємств, установ та організацій, значна частина працевлаштована до фермерських господарств.« повернутися до списку оголошень